20 Ağustos 2018 Pazartesi 23:36
 
  • 6,108 TL

  • 7,005 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ'DEN BİNGÖL'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Kocaeli'den Bingöl'e gönül köprüsü
19 Ocak 2018 Cuma 00:02

.

Kocaeli Bingöllüler Derneği, İzmit Belediyesi ve Kocaelili iş adamlarının desteğiyle Bingöl’ün Karlıova ilçesinde bulunan Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Ortaokulu Bilgisayar Laboratuvarının açılışı Karlıvova’da gerçekleşti.
Kocaeli Bingöllüler Derneği Başkanı Ali Değirmenci, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve Kocaelili iş adamları Zeki Zeray, Vahdettin Ceylan, Tolga Ok, Volkan Ozon, Sedat Köse, Yusuf Erenekaya ile Selçuk Çakır’ın desteğiyle kurulan Bingöl’ün Karlıova ilçesinde ki Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Ortaokulu Bilgisayar Laboratuvarı’nın açılışı yapıldı.  20 adet bilgisayarın okul eğitimine kazandırdığı açılış için Bingöl'e giden Kocaelispor Kulübü yöneticilerinden Volkan Özön, burada Bingölspor tgaraftarları ile de bir araya geldi. Kocaeli heyeti ile yakından ilgilenen Bingölspor taraftarları Volkan Özön'e Bingölspor atkısı hediye etti.
Bu haber 2735 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

 Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarları, taraftar grubu başkanları Enver Güler öncülüğünde İzmit Çocuk Parkı’nda bir araya geldi.

Yeni güreş yeri belirlendi

Yeni güreş yeri belirlendi

İzmit’te 5 yıldan beri yapılan geleneksel altın kemer yağlı güreşleri bu sene 15 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’nın Alefli, Dalca, Kocakaymaz ve Karaağaç köylerine modern futbol sahaları yapacak

İlk maçımız gece

İlk maçımız gece

.

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Tarihinde yüzlerce başarı bulunduran Türkiye’nin enönemli amatör spor kulüplerinden Büyükşehir Kağıtspor, Güreş tarihinde önemli bir başarıya imza attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ