16 Temmuz 2018 Pazartesi 09:47
 
  • 4,851 TL

  • 5,675 TL

  • 193,55 TL

  • 89.898

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ BİRLİKSPOR ŞEHRİMİZE DÖNDÜ

Kocaeli Birlikspor şehrimize döndü
15 Ağustos 2017 Salı 10:24

2 Ağustos’tan beri Afyon’da ikinci etap kampında olan Kocaeli Birlikspor önceki gün sabah antrenmanından sonra kampı noktaladı ve kentimize döndü

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele edecek olan Kocaeli Birlikspor 2Ağustos’ta başlayan Afyon kampını tamamladı. 12 Temmuzda yeni sezonunhazırlıklarına tesislerinde gerçekleştirdiği birinci etap kampıyla başlayanKırmızı-Beyazlılar kentimizde yaptığı 3 hazırlık maçının ardından ilk etabıtamamlamış 2 günlük dinlenmenin ardından yeniden tesislerde toplanmıştı.

ÖĞLEN YOLA ÇIKTILAR

İkinci etap kampı için de ay başında Afyon’a giden ve Çakmak Otel’dekonaklayan temsilcimiz burada da günde çift antrenman yaparak dolu dolu birhazırlık süreci geçirdi. Kampı önceki gün sabah saatlerinde yaptığı kuvvet vekoordinasyon antrenmanıyla tamamlayan temsilcimiz öğlen saatinde Kocaeli’yedönüş yoluna geçti. 5 hazırlık maçı yaparak gençlerden oluşan takıma deneyimkazandıran teknik heyet kampın verimli geçtiğini ifade etti.

İYİ BİR KAMP GEÇİRDİK

Kocaeli Birlikspor Teknik Direktörü Cem Sinan Vergül, “Yeni sezonhazırlıklarına başladığımızdan bu yana aralıksız çalışıyoruz. Ciddi bir hazırlıksürecini en iyi şekilde atlattığımızı düşünüyorum.  Çocuklarımızın performanslarını belli birnoktaya kadar çıkardık. Teknik ve taktik anlamda da yol kat ettik. Yaptığımızhazırlık maçlarında oyuncularımızın her birinin bireysel performansını ve takımoyunundaki katkısını değerlendirdik.

TOPLANMA PERŞEMBE

Kafamızda genel olarak takım şablonu artık belirdi. Tabiki eksiklerimizhenüz bitmiş değil. Takıma 2 gün izin verdik ve Perşembe günü yenidençalışmalara başlayacağız. Cumartesi günü Sakaryaspor ile sezon açılışınıyapacağız ve artık “lig” diyeceğiz. Teknik ekip, oyuncu ve personel olarakelimizden geleni yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.

ÖNCE SAKARYASPOR

SONRA MENEMEN

İlk maçımızı deplasmanda Menemen Belediyespor ile oynayacağız. Veyolumuza haftalık hedeflerle çıkacağız. Kulübümüzün ve kentimizin başarısı içinüzerimize düşeni yapacağız. Bu noktada itici güç olan taraftarımızı, kentbüyüklerimizi ve sporseverleri de yanımızda görmek isteriz. Başarılı bir sezongeçirmeyi arzu ediyoruz. Yeni sezon tüm kulüplerimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 1397 defa okundu

DİĞER HABERLER

Nevzat Doğan'ı eleştirince....

Nevzat Doğan'ı eleştirince....

.

'Biz bu ihaleye gireceğiz fakat…'

'Biz bu ihaleye gireceğiz fakat…'

.

'Hodri Meydan' ihalede

'Hodri Meydan' ihalede

.

Çocuklar spor tesislerini tanıdı

Çocuklar spor tesislerini tanıdı

Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’nde yaşayan çocuk ve gençlerin spor yaparak, sağlıklı ve zinde kalması için kentin birçok yerinde spor tesisleri inşa ediyor.

İlk kulaçlarını attılar

İlk kulaçlarını attılar

Ücretsiz Spor Okulları’nda eğitim gören çocuklar, yüzme branşında ilk kulaçlarını Büyükşehir desteği ile atıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ