19 Mart 2019 Salı 22:59
 
Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİSPOR YİNE FARK YARATTI

Kocaelispor yine fark yarattı
12 Nisan 2018 Perşembe 16:49

..

Bu sezon taraftarının beklediği başarıdan uzak kalsa da Türkiye’nin en önemli kulüplerinden biri olan Kocaelispor, saha dışında adından söz ettirmeye devam ediyor.

Sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket eden ve İzmit İsmetpaşa Stadyumu’nda oynanan tüm müsabakalar için hazırlanan seyirci biletleri ile dikkatleri çekmeyi başaran Kocaelispor, bu kez de müsabaka satış biletlerini Polis Haftası için hazırladı.

İzmit İsmetpaşa Stadyumu’nda 15 Nisan Pazar günü oynayacakları Kızılcabölükspor müsabakasının satış biletleri üzerinde Türk Polis Teşkilatı'nın 173’üncü Yıldönümü’ne yer veren Kocaelispor Yönetim Kurulu üyeleri, “Milletimizin can ve mal güvenliğinin teminatı olan polislerimize, ulvi görevlerinin yanı sıra maçlarımızda sağladıkları güven ve huzur ortamı için teşekkür eder, Polis Haftalarını kutlar,  sağlıklı ve hayırlı görevler dileriz. Maç günü görevi bulunmayan polislerimizi ve tüm polislerimizin ailelerini protokol tribününde misafir etmekten onur duyarız” dedi.
 
“Bilet almayı unutmayın”
Spor müsabakaları için hazırlanan biletlerin satış noktaları ve fiyatları ile ilgili de bilgiler veren Kocaelispor Yönetim Kurulu üyeleri, “Biletlerimiz perşembe, cuma ve cumartesi günü Kocaelispor 1966 Taraftar Mağazası Belsa Plaza, Kocaelispor Kulüp Binası Fuar içi, Görkemspor Mağazası Alemdar Caddesi,  Kartepe Sportif Köseköy Işıklar satış noktalarında, pazar günü ise saat 13:00’ten itibaren stadyumdaki bilet gişelerinde satılacaktır. Personelimiz saat 13:30’da stat kapılarında görev alacak, müsabaka resmi güvenlik amirinin emniyet tedbirlerini tamamlayarak onay vermesi sonrasında stat kapıları açılacaktır. Bilet fiyatlarımız ise şu şeklide: Misafir Tribün Bilet 5 TL, Deniz Tarafı Kale Arkası Bilet 5 TL, Maraton Tribünü Bilet 5 TL, Numaralı B Tribün Bilet 10 TL, Numaralı A Tribün Bilet 20 TL, VIP Tribün Bilet 50 TL’dir” diye konuştu.Bu haber 1780 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ