22 Nisan 2019 Pazartesi 18:24
 
Öncekiler Sonrakiler

KUPA MAÇI BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI

Kupa maçı biletleri satışa çıktı
11 Eylül 2018 Salı 03:21

..

12 Eylül günü Ziraat Türkiye kupası'nda Gölcükspor ile karşı karşıya gelecek olan yeşil siyahlı ekibimizde haızrlıklar sürüyor.


Karşılaşma önce bilet okuyucu sistemin devreye alınması için uzun uğraşlar veren yöneticiler dün gece yarısı sistemin devreye alınması ile oldukça rahatladı. Konu ile ilgili Kocaelispor kulübü yazılı bir açıklama yayınladı.


İŞTE O AÇIKLAMA


12 Eylül 2018 Çarşamba saat 19:00 KOCAELİ STADYUMU
KOCAELİSPOR - GÖLCÜKSPOR
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur Müsabakası

-BİLET SATIŞ-
Kocaeli Stadyumu bilet okuyucu ve bilet basma sistemlerini yapan firma personeli, Pazartesi günü Ankara’dan gelerek gün boyunca bilet basma sistemlerini stadımıza kurmuş olup, bilet basma işlemleri bu gece itibariyle tamamlanmıştır. Kupa maçına kalan kısıtlı süre nedeniyle bilet ön satışı sadece Fuar İçinde bulunan Kocaelispor Kulüp Binasında Salı ve Çarşamba günleri yapılacak olup, maç günü stadyum gişelerinde de saat 17:00’den itibaren bilet satışı yapılacaktır. 

-ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ-
Bu Kupa müsabakasına özgü olarak Maraton Alt Tribün ve UEFA Alt Tribün taraftarlarımıza açık olacaktır. Kale Arka Tribünlerinin bu maçta kapalı olması nedeniyle, engelli taraftarlarımızı protokol tribününde misafir edeceğiz.

-BİLET FİYATLARI-
Misafir Seyirci Tribünü: 10 TL
Doğu (Maraton) Alt Tribün: 15 TL
Batı (UEFA) Alt Tribün: 30 TL
Protokol Tribünü: 50 TL

-TOPLU TAŞIMA-
Büyükşehir Belediyesi tarafından maç günleri için sefere sunulan 150KS Kirazlıyalı-Körfez-Derince-İzmit-Stad güzergahında D100’den ve 750KS Karamürsel-Değirmendere-Gölcük-Başiskele-Stad güzergahında D130’dan saat 16:00’da seferlere başlayacak olup, tüm güzergah boyunca yan yol duraklara da uğrayacaktır. Sefer sıklığı talebe göre düzenlenecektir. 150KS seferlerinden bir tanesinin başlangıç noktası Hereke olacak olup, saati ayrıca duyurulacaktır.
15KS nolu Tramvay Aktarma Ring Servisleri de saat 17:00’de Otogar Tramvay durağından seferlere başlayacaktır. 

-STADYUM BÜFELERİ-
Kulübümüz tarafından ayrıca kiralanan Stadyum Büfeleri bu maçta da hizmet sunmaya devam edecektir. Stadyum Büfe alışverişlerinizde madeni para üzeri verilememekte olup, karşılığı değerinde ürün verilecektir.

-ÖRNEK STADYUM-
Stadyuma kapağı açık dahi olsa pet şişe veya metal kutu, çekirdek ve her türlü kuruyemiş girişine kesinlikle izin verilmeyecek olup, Kulübümüz tarafından tüm tribünlerimize yeterli sayıda büyük boy çöp poşeti dağıtılacaktır. Stadyum Büfe İşletme Sözleşmemiz gereği, Stadyum temizliği de Kulübümüzün sorumluluğunda olup, taraftarlarımızın yeni stadımıza evi gibi bakacağına olan inancımızla, bir kez daha tüm ülkeye örnek Kulüp ve örnek Taraftar olmak arzusundayız. Bu arzumuzun gerçeğe dönüşebilmesi adına tüm taraftarlarımızdan maç esnasında gerekli hassasiyeti göstermesini ve maç sonrasında bir kaç dakikalarını ayırarak stadyum temizliği konusunda Kulübümüze yardımcı olmalarını, ayrıca; Koltuklara, tuvaletlere ve tüm stadyum ekipmanlarına gelebilecek olası zararın Kulübümüzden tazmin edileceği hususunun da unutulmamasını rica ederiz.

-ÖRNEK TARAFTAR-
Merdiven boşluklarının boş bırakılmaması, yanıcı ve yaralayıcı maddeler, çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle Kulübümüzün ceza almaması ve 300 kamera ile gerek stadyum kontrol merkezi, gerekse de İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) tarafından eş zamanlı olarak izlenebilen ve kayıt altına alınacak olan stadyumumuzda hiçbir taraftarımızın da 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında bireysel cezalar almaması için dikkatli olmalarını rica ederiz.

KOCAELİSPOR KULÜBÜ
Bu haber 1889 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ