20 Nisan 2019 Cumartesi 04:26
 
Öncekiler Sonrakiler

MEDİCAL PARK İLE YENİDEN ANLAŞTI

Medical Park ile yeniden anlaştı
27 Ağustos 2018 Pazartesi 14:58

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, bu sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Süper liginde mücadele edecek olan İzmit Belediyespor ile sağlık sponsorluğu için yeniden anlaştı.

Türkiye’de sporun en büyük destekçilerinden olan ve geçtiğimiz sezon da sağlık sponsorluğunu üstlenen Medical Park ile İzmit Belediyespor bugün imzaları attı. İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammet Öztürk ile VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erdal İbanoğlu arasında imzalanan sağlık sponsorluğu sözleşmesi, 2018-2019 sezonunda geçerli olacak. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde gerçekleştirilen törene Hastane Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erdal İbanoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Ümit Kuş, Başhekim Uzm. Dr. Erhan Çıplaklıgil, İzmit Belediyespor Başkanı Muhammet Öztürk, Başkan Yardımcısı Necati Akkuzu, İdari İşler Müdürü Onur Berber katıldı.
 
İlimiz Süper Lig’de temsil edilecek
İmza töreninde bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Muhammet Öztürk “Haydi Basketbola” diyerek başladığımız ve bu sezon ilimizi Süper lig de temsil edecek takımımızın tüm sağlık sponsorluğunu, VM Medical Park Hastanesi üstlenmiş durumda. Geçtiğimiz sezon da sağlık sponsorluğumuzu üstlenerek takımımızın yanında oldular. VM Medical Park Hastaneler Grubu, Türkiye’de spora katkı sağlayan önemli kuruluşların başında gelmektedir. Sayın İbanoğlu’na ve kurumuna kulübüm adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi
 
İmzalar atıldı
VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erdal İbanoğlu ise; "Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde bu yıl ilimizi temsil edecek olan İzmit Belediyespor'a sağlık sponsoru olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bundan sonra ki sezonda da katkılarımız artarak devam edecektir. Basketbolcularımıza, teknik ekibe ve yöneticilerine sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum” dedi. Ayrıca yeni sezon öncesi oyuncular; Marina Kuzina Baş, Melek Yusufoğlu, Gizem Yavuz, Ceyda Sinan Kozluca, Emel Türkyılmaz Sığırcı, Nazlıcan Ölçek’in sağlık kontrollerine VM Medical Park da imzalarla birlikte başladı.


Bu haber 971 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ