24 Mayıs 2019 Cuma 05:14
 
Öncekiler Sonrakiler

MY KOLEJ KOCAELİSPOR'U AĞIRLADI

MY Kolej Kocaelispor'u ağırladı
08 Aralık 2018 Cumartesi 21:10

.

MY Kolej, dünden bugüne Kocaelispor'u konuşmak ve Kocaelispor'un değerli futbolcuları Hamza Mutlu, Kadir Öge, Sefa Narin'i yakından tanımak amacıyla öğrencilerine söyleşi düzenledi

MY Kolej’de düzenlenen söyleşi öğrencilerin yoğun ilgisi ve sevgi seli ile karşılanan futbolcularla oldukça neşeli bir şekilde gerçekleşti. Kocaelispor takım kaptanı Hamza Mutlu, "Bu şehirde doğduk, büyüdük ve Kocaelispor'da forma giyme onurunu yaşıyoruz. Kocaelispor sevgisi her şeydir ve ben bugün burada çok büyük bir sevgi görüyorum. Doğrusu zaman zaman okullarda söyleşilere katılıyoruz ancak buradaki enerji beni hayran bıraktı, aferin size çocuklar. Kocaelispor'u tutun, destekleyin sevin" şeklinde konuştu.

FUTBOLCULARDAN TAVSİYELER
Futbolcular söyleşinin sonunda öğrencilere tavsiyelerde bulundular; “Önce dersler, önce eğitim, önce sağlıklı uyku, sağlıklı beslenme, önce ahlak ve iyi insan olmak önemlidir. Gerisi gelir, derslerinize çalışın, öğretmenlerinizin sözünden çıkmayın. Bakın okulunuzu gezdik, muhteşem bir okulunuz var, fiziki imkanları harika, sizler çok şanslısınız, bunun kıymetini bilin, gelecek sizin, yarınlar sizin” ifadelerini kullandılar. Program futbolculardan alınan imzalar ile sona erdi. Öğrenciler yanlarında getirdikleri formaları, atkıları, futbol toplarını ve anı defterlerini futbolculara imzalattılar.

Bu haber 644 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ