20 Ağustos 2018 Pazartesi 02:00
 
  • 5,979 TL

  • 6,851 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

NEVZAT DOĞAN BOYUNU AŞTI!

Nevzat Doğan boyunu aştı!
29 Mayıs 2018 Salı 19:44

.

Kamuoyu bir süredir Hodri Meydan Taraftarlar Derneği ile İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan arasında yaşanan gerilimi konuşuyor.

 

İzmit Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan ve Hodri Meydan Taraftarlar Derneği'nin kazandığı çay bahçesi ihalesi Başkan Doğan tarafından 'İhaleye tek katılım' gerekçesi ile iptal edilmiş ve tartışmanın fitili ateşlenmişti. Taraftar ile başkan arasında bir süredir devam eden tartışmalar Hodri Meydan'ın Nevzat Doğan'a renkli pantolon göndermesi ile adeta tavan yapmıştı. Dün akşam Hodri Meydan Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde de taraftarlar Nevzat Doğan'ı istifaya davet etti.


TARAFTAR SORDU BAŞKAN BOYUNU AŞTI

Bugün İzmit Yürüyüş yolu Yeni Cuma camisi önünde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ı görerek yanına giden bir taraftar 'Başkan ihaleyi neden iptal ettin' diye sorması üzerine Başkan Doğan renkli pantolonu kast ederek 'Ahlaksızlık yaptınız' şeklinde cevap vermiş. Bunun üzerine Kocaelispor taraftarı 'Ben size pantolon olayını değil, iptalin nedenini soruyorum' demesi üzerine Doğan, terbiyesizlik yaptınız diyerek sırtını dönüp taraftarın yanından uzaklaştı. Bu konuşmanın duyulması üzerine Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler yaptığı açıklamada 'Söz vermenin ne olduğunu bilmeyen bir adamsın 'diyerek Doğan'a adeta savaş açtı.


İŞTE O PAYLAŞIMMEDYA 3 MAYMUNU OYNUYOR

Hiç kuşku yok ki sadece Kocaeli'nin değil, Türkiye'nin en etkili ve önemli taraftar kitlesine sahip olan Hodri Meydan'ın İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'a açıkça cephe alması da kentte, '3 kuruşluk ilan gelirimden olmayayım' diyen bazı medya patronları tarafından görmezden gelinmeye devam ediyor.Bu haber 5549 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

 Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarları, taraftar grubu başkanları Enver Güler öncülüğünde İzmit Çocuk Parkı’nda bir araya geldi.

Yeni güreş yeri belirlendi

Yeni güreş yeri belirlendi

İzmit’te 5 yıldan beri yapılan geleneksel altın kemer yağlı güreşleri bu sene 15 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’nın Alefli, Dalca, Kocakaymaz ve Karaağaç köylerine modern futbol sahaları yapacak

İlk maçımız gece

İlk maçımız gece

.

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Tarihinde yüzlerce başarı bulunduran Türkiye’nin enönemli amatör spor kulüplerinden Büyükşehir Kağıtspor, Güreş tarihinde önemli bir başarıya imza attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ