18 Haziran 2018 Pazartesi 12:50
 
  • 4,717 TL

  • 5,465 TL

  • 197,72 TL

  • 93.708

Öncekiler Sonrakiler

NEVZAT DOĞAN BOYUNU AŞTI!

Nevzat Doğan boyunu aştı!
29 Mayıs 2018 Salı 19:44

.

Kamuoyu bir süredir Hodri Meydan Taraftarlar Derneği ile İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan arasında yaşanan gerilimi konuşuyor.

 

İzmit Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan ve Hodri Meydan Taraftarlar Derneği'nin kazandığı çay bahçesi ihalesi Başkan Doğan tarafından 'İhaleye tek katılım' gerekçesi ile iptal edilmiş ve tartışmanın fitili ateşlenmişti. Taraftar ile başkan arasında bir süredir devam eden tartışmalar Hodri Meydan'ın Nevzat Doğan'a renkli pantolon göndermesi ile adeta tavan yapmıştı. Dün akşam Hodri Meydan Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde de taraftarlar Nevzat Doğan'ı istifaya davet etti.


TARAFTAR SORDU BAŞKAN BOYUNU AŞTI

Bugün İzmit Yürüyüş yolu Yeni Cuma camisi önünde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ı görerek yanına giden bir taraftar 'Başkan ihaleyi neden iptal ettin' diye sorması üzerine Başkan Doğan renkli pantolonu kast ederek 'Ahlaksızlık yaptınız' şeklinde cevap vermiş. Bunun üzerine Kocaelispor taraftarı 'Ben size pantolon olayını değil, iptalin nedenini soruyorum' demesi üzerine Doğan, terbiyesizlik yaptınız diyerek sırtını dönüp taraftarın yanından uzaklaştı. Bu konuşmanın duyulması üzerine Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler yaptığı açıklamada 'Söz vermenin ne olduğunu bilmeyen bir adamsın 'diyerek Doğan'a adeta savaş açtı.


İŞTE O PAYLAŞIMMEDYA 3 MAYMUNU OYNUYOR

Hiç kuşku yok ki sadece Kocaeli'nin değil, Türkiye'nin en etkili ve önemli taraftar kitlesine sahip olan Hodri Meydan'ın İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'a açıkça cephe alması da kentte, '3 kuruşluk ilan gelirimden olmayayım' diyen bazı medya patronları tarafından görmezden gelinmeye devam ediyor.Bu haber 5054 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zülal Altın Avrupa Şampiyonası yolcusu

Zülal Altın Avrupa Şampiyonası yolcusu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu Teakwondo’cu Zülal Altın, Gençler Taekwondo Avrupa Şampiyonası yolcusu.

Dünya Kupası Sekapark’ta oynanıyor

Dünya Kupası Sekapark’ta oynanıyor

Dünya Kupası maçları Sekapark’ K@bin’deki dev ekranda sporseverlerle buluşuyor.

O bayrak indi

O bayrak indi

Dün Kocaelispor taraftarlarının büyük tepkisine yol açan dev Galatasaray Bayrağı, 41 Burda AVM’den indirildi.

Taraftar kararlı, o bayrak bu akşam inecek

Taraftar kararlı, o bayrak bu akşam inecek

.

Taraftar ayaklandı

Taraftar ayaklandı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET