25 Nisan 2019 Perşembe 07:59
 
Öncekiler Sonrakiler

O KOLTUKLARIN ACI MALİYETİNİ AÇIKLADILAR

O koltukların acı maliyetini açıkladılar
11 Eylül 2018 Salı 14:39

Kocaelispor Kulübü, geçtiğimiz haftasonu Kocaeli Stadyumu’nda gerçekleştirilen Kocaelispor- Fatsa Belediyespor karşılaşmasında tribünlerde bulunan taraftarların koltuklara verdikleri zararla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yaşanılan bu olayın başta kulüp olarak üzüldüklerini belirten yönetim, yakıştıramadıkları ve kabullenemedikleri bu tablonun acı maliyetini açıkladı.

Kulübün yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“LÜTFEN DİKKAT

Yeni açtığımız stadyumumuzun 85 koltuğuna henüz ilk müsabakada zarar verilmiş olması, tüm duyarlı taraftarlarımız gibi bizlerin de yüreğini burkmuştur. Yakıştıramadığımız ve kabullenemediğimiz bu tablonun Kulübümüze maliyeti sadece bu maç için 20.000₺ olacaktır.


Koltuklara, tuvaletlere ve tüm stadyum ekipmanlarına gelebilecek olası zararın Kulübümüzden devamlı tazmin edileceği hususunu bir kez daha hatırlatarak, duyarlı taraftarlarımızın bu ve benzeri hadiselerin yaşanmaması için müdahil olmalarını beklemekteyiz.

Merdiven boşluklarının boş bırakılmaması nedeniyle, sezonun henüz ilk müsabakasında Kulübümüz 5.000₺ para cezası almış olup, her tekrarı halinde ise bir önceki cezaya 4.000₺ eklenerek (9.000₺, 13.000₺, 17.000₺, 21.000₺...) cezalar devam edecektir.


Olası çirkin ve kötü tezahürat cezalarının da ağır para cezaları ile birlikte saha kapatma cezasına kadar gidebileceği hususunu da hatırlatarak, ağır ekonomik şartlar altında mücadele eden Kulübümüzün cezalar almaması için tüm taraftarlarımızın daha duyarlı olmalarını, stad ekipmanlarına zarar verenleri uyarmalarını ve engellemelerini rica ederiz.”


Bu haber 1368 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ