21 Temmuz 2018 Cumartesi 12:25
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,01 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

OLİMPİYAT YILDIZLARI VALİYİ ZİYARET ETTİ

Olimpiyat yıldızları Valiyi ziyaret etti
19 Ekim 2017 Perşembe 14:13

2011 yılından beri çalışmalarına devam eden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

İlimizin profesyonel cimnastik branşında ilk ve en başarılı kulübü olarak 2011 yılından beri çalışmalarına devam eden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Ziyaret programında ilimizin başarılı gençlerinden Kulüp Başkanı ve Başantrenörü Tolga Havuç, Kulüp Müdürü ve Yüksek Endüstri Mühendisi Tuğba Havuç ve kulübün başarılı antrenörleri; Damla Yazıcı , Sertap Özaydın, Ayşenur İnci, Yağmur Tüter, İlkin Meriçli, Ferda Akçayoğlu, Sennur Utku Hayrettin Şen, Semih Yılmaztürk, Tuba Yılmaztürk hazır bulundu.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başarılı cimnastikçilerimiz ile yakından ilgilenerek kulüp çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a Başkan Tolga Havuç 2011 yılından beri yapılan çalışmalar, yetiştirilen sporcular ve gerçekleştirilen projeler hakkında bilgiler vererek sunum yaptı.

Konu ile alakalı açıklama yapan Başkan Havuç; ‘Öncelikle bizi makamına kabul eden sayın Valimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sayın Valimizle görüşmemizde 2011 yılından beri yerel, ulusal ve uluslararası çalışmalarımız ile kentimizde yerel yönetimlerimizle ve sivil toplum kuruluşlarımızla gerçekleştirdiğimiz 130 farklı projeyi ve çalışmalarımızı anlattık. Ayrıca İzmit Belediye Başkanımız sayın Dr. Nevzat Doğan’ın destekleriyle kurumsallaşma ve tesisleşme çalışmalarımızı anlatarak Belediye Başkanımızın vizyonu ile yetiştirmiş ve yetiştirmekte olduğumuz sporcularımızın durumları hakkında bilgi verdik. Son olarak da kulüp olarak önceliğimizin Türkiye genelinde almış olduğumuz madalyalar ve kupalar değil, ilk önceliğimizin vatanımıza, milletimize ve bayrağımıza yakışır hizmetleri gerçekleştirerek spor misyonu ile birlikte hayırlı evlatlar ve sağlıklı bireyler yetiştirmek olduğunu belirttik.’ Dedi.

Ziyaret sonunda Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç ve ekibine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, başarılarından dolayı tebrik etti. Ayrıca kulüp sporcularından güzel haberler duymak
Bu haber 938 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kağıtsporlu Tanju Gemici Başpehlivanlığa yükseldi

Kağıtsporlu Tanju Gemici Başpehlivanlığa yükseldi

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor Kulübü pehlivanları 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde 3 madalya ile döndü

Fikstür tamam...

Fikstür tamam...

Taraftar transfer tahtasının açılmasını dört gözle bekliyor

İhale bir kez daha iptal edildi

İhale bir kez daha iptal edildi

.

Abilerin abisi yazıları ile sesiniz olacak

Abilerin abisi yazıları ile sesiniz olacak

.

Pedallar Demokrasi şehitleri için çevrildi

Pedallar Demokrasi şehitleri için çevrildi

İzmit’te yaklaşık 9 yılı aşkın zamandır yapılan bisiklet turunda pedallar bu sefer 15 Temmuz demokrasi şehitleri adına çevrildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ