20 Kasım 2017 Pazartesi 22:03
 
  • 3,925 TL

  • 4,610 TL

  • 162,19 TL

  • 103.912

Öncekiler Sonrakiler

OLİMPİYAT YILDIZLARI VALİYİ ZİYARET ETTİ

Olimpiyat yıldızları Valiyi ziyaret etti
19 Ekim 2017 Perşembe 14:13

2011 yılından beri çalışmalarına devam eden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

İlimizin profesyonel cimnastik branşında ilk ve en başarılı kulübü olarak 2011 yılından beri çalışmalarına devam eden Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Ziyaret programında ilimizin başarılı gençlerinden Kulüp Başkanı ve Başantrenörü Tolga Havuç, Kulüp Müdürü ve Yüksek Endüstri Mühendisi Tuğba Havuç ve kulübün başarılı antrenörleri; Damla Yazıcı , Sertap Özaydın, Ayşenur İnci, Yağmur Tüter, İlkin Meriçli, Ferda Akçayoğlu, Sennur Utku Hayrettin Şen, Semih Yılmaztürk, Tuba Yılmaztürk hazır bulundu.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başarılı cimnastikçilerimiz ile yakından ilgilenerek kulüp çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a Başkan Tolga Havuç 2011 yılından beri yapılan çalışmalar, yetiştirilen sporcular ve gerçekleştirilen projeler hakkında bilgiler vererek sunum yaptı.

Konu ile alakalı açıklama yapan Başkan Havuç; ‘Öncelikle bizi makamına kabul eden sayın Valimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sayın Valimizle görüşmemizde 2011 yılından beri yerel, ulusal ve uluslararası çalışmalarımız ile kentimizde yerel yönetimlerimizle ve sivil toplum kuruluşlarımızla gerçekleştirdiğimiz 130 farklı projeyi ve çalışmalarımızı anlattık. Ayrıca İzmit Belediye Başkanımız sayın Dr. Nevzat Doğan’ın destekleriyle kurumsallaşma ve tesisleşme çalışmalarımızı anlatarak Belediye Başkanımızın vizyonu ile yetiştirmiş ve yetiştirmekte olduğumuz sporcularımızın durumları hakkında bilgi verdik. Son olarak da kulüp olarak önceliğimizin Türkiye genelinde almış olduğumuz madalyalar ve kupalar değil, ilk önceliğimizin vatanımıza, milletimize ve bayrağımıza yakışır hizmetleri gerçekleştirerek spor misyonu ile birlikte hayırlı evlatlar ve sağlıklı bireyler yetiştirmek olduğunu belirttik.’ Dedi.

Ziyaret sonunda Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç ve ekibine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, başarılarından dolayı tebrik etti. Ayrıca kulüp sporcularından güzel haberler duymak
Bu haber 689 defa okundu

DİĞER HABERLER

Birlikspor ve Baturman oldukça uyumlu başladı

Birlikspor ve Baturman oldukça uyumlu başladı

Önceki gün Birlikspor’da göreve başlayan teknik direktör Bülent Baturman ve ekibi takımla ilk antrenmanını yaptı.

Sepaş Enerji’den genç sporcuya destek

Sepaş Enerji’den genç sporcuya destek

Sepaş Enerji, kanoda Türkiye’nin en yetenekli genç isimlerinden olan 20 yaşındaki Mustafa Özmen’e sponsor oldu.

Köşker’e KASKF’den destek teşekkürü

Köşker’e KASKF’den  destek teşekkürü

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hazırlık maçında gençler mest etti

Hazırlık maçında gençler mest etti

Cumartesi günü oynayacağı Tokatspor maçının hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspor antrenmanda U-19 takımıyla hazırlık maçı yaptı.

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı

Derince’de İlk Kulaçlar Atıldı

Derince Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, hizmete açılmasıyla birlikte özellikle gençlerden ve çocuklardan yoğun ilgi görmeye başladı

Atıcılık Şampiyonası başladı

Atıcılık Şampiyonası başladı

En İyi Atıcılar Kocaeli’de

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET