09 Aralık 2019 Pazartesi 14:32

SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN YILDIZLARI

SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN YILDIZLARI
27 Kasım 2019 Çarşamba 09:00

Sametspor şampiyon oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğünce düzenlenen "Sanayinin Çırakları Geleceğin Yıldızları" projesinin Kocaeli etabı futbol Turnavısı önceki gün final maçı ve ödül töreni ile son buldu.

ÇIRAKLAR 29 GÜN FUTBOL OYNADI
Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen "Sanayinin Çırakları Geleceğin Yıldızları" projesinin Kocaeli etabı Kocaeli Stadyum’da final maçı ve ardından The Ness Otelde Gala gecesi ile son buldu. 20 gündür süren ve 12 ilçeden 20 takımın katıldığı Futbol Turnuvasında şampiyonluğu Sametspor elde ederken, ikinciliği Hodri Meydan ve üçüncülüğü Körfez A2 takımı elde etti. Kıran kırana geçen final maçlarında büyük heyecan yaşandı: turnuvaya katılan tüm takımlara spor malzemeleri Kocaeli Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından verildi. 19 yaş altı yaklaşık 210 öğrenci futbol oynayıp güzel günler geçirdi. Kocaeli Stadyum’da oynanan üçüncülük maçında Körfez A2. Takımı başarılı oyun sonrasında rakibi Yıldızlar takımın 2-0 yenip üçüncü olmayı başardı. Final maçında Sametspor ile Hodri Meydan buluşması kıran kırana geçerken Sametspor rakibini 2-1 yenip şampiyonluğa ulaştı.

ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU
The Nes Otel’de yapılan dayanışma gecesinde dereceye giren takımlara kupa, madalya ve çeşitli ödüller törenle verildi. Gecede KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Ali Bilgi, Kocaeli Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Muzaffer Çintimar ve Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Ada günün anlam ve önemi taşıyan kısa konuşma yapıp eameği geçenlere teşekkür etti. Geceye Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Ada, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Ali Bilgi, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İmdat Akbaba, Kocaeli Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Muzaffer Çintimar,, Spor Müdürü Ziya Ülhak Sarıgül, Gençlik Merkezi Müdürü Mert Tepekıran, Spor Şube Müdürü Engin Yaşar, Eğitim ve Kültür Şube Müdürü Metin Çimli, Okul Müdürleri, öğretmenler, ve öğrenciler katıldı. Gece yemek ve ödül töreni ile son buldu

SANİYİNİN ÇIRAKLARIGELECEĞİN YILDIZLARI FUTBOL TURNUVASI SONUÇLARI
1-Sametspor
2-Hodri Meydan
3-Körfez A2
4-Yıldızlarspor

 

 

 

 

Bu haber 502 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaelispor dolu dizgin

Kocaelispor dolu dizgin

1 attık 3 puanı kaptık

Dünya şampiyonu Kartepe'den

Dünya şampiyonu Kartepe'den

Down sendromlu Coşar Kartepe'nin gururu oldu.

'O KUPA İZMİT’E GELECEK'

'O KUPA İZMİT’E GELECEK'

kentin dört bir yanına asıldı

Rekor geldi

Rekor geldi

Anadolu Efes tarih yazdı

Kocaelispor hedefe koşuyor

Kocaelispor hedefe koşuyor

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ