24 Mayıs 2018 Perşembe 20:50
 
  • 4,720 TL

  • 5,543 TL

  • 199,47 TL

  • 101.138

Öncekiler Sonrakiler

SİZLERE DE ELVEDA DOSTLARIM!

SİZLERE DE ELVEDA DOSTLARIM!
29 Nisan 2018 Pazar 23:35

.

46 senede Kocaelisporumuza ve sizlere, imkanlarım ölçüsünde elimden geldiğince ev sahipliği yapmaya çalıştım. Bu süre zarfında sevinçlerinize, hüzünlerinize, zaferlere, şampiyonluklara, rekorlara ortak oldum, hepinizi yakından tanıma fırsatına eriştim. Bugün Kocaelisporumuzdan ziyade benim için geldiğinizi bana hissettirerek, beni bu son günümde çok mutlu ettiniz. Uzun süredir göremediğim eski başkanlar, yöneticiler, hocalar, futbolcular ve taraftarlarımızı da bugün yanımda görmek beni son derece duygulandırdı. Belki inanması zor ama aranızda en son 05 Kasım 1972’de görüştüğümüz dostlarım dahi vardı. Toplumun her kesiminin, gencinin-yaşlısının, erkeğinin-kadınının-çocuğunun, işçisinin-memurunun-öğrencisinin, binlercesinin bir araya gelebildiği, tek vücut olabildiği, tek yer olduğunu, tüm şehre bir kez daha gösterdiğiniz, bu son günümde yanımda olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkür ederim. İşi, askerliği ve diğer zorunlu mazeretleri nedeniyle bugün sadece aklı ve gönlü yanımda olabilen dostlarım sizlere de çok teşekkür ederim.

Kapılarımı sizlere açtığım günden, bu son günüme dek; kah Süper, kah Amatör lig ayırt etmeden yanımda olduğunuz, beni yeşil-siyah renkler ve Kocaelispor arması dışında hiçbir şeye muhtaç etmediğiniz için hepinize tüm haklarım helal olsun. 46 senede istemeden kırdığım, ayırdığım, zarar verdiğim dostlarım ne olur sizler de bana hakkınızı helal edin.


Ne demişti Orhan Veli: “Ölüm Allah’ın emri, ayrılık olmasaydı...”
Sizleri Allah’a ve halefim yeni stadyuma emanet ediyorum. Bana bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi, sevgi ve saygıyı yeni stadyuma da göstererek Kocaelisporumuzu hiçbir zaman yalnız bırakmayacağınıza olan inancım ve güvenim ile hepinize sağlıklı, huzurlu, sevinçli, yeşil-siyahlı ömürler diliyorum.
Sizlerden tek bir şey istiyorum: Beni, yaşadıklarımızı, hatıralarımızı asla unutmayın.
HOŞÇA KALIN... ELVEDA...

İZMİT İSMETPAŞA STADI


Bu haber 1958 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Sizler Türkiye’nin gururusunuz'

'Sizler Türkiye’nin gururusunuz'

.

Kandıra’ya da yarı olimpik yüzme havuzu geliyor

Kandıra’ya da yarı olimpik yüzme havuzu geliyor

Kocaeli’nin tüm ilçelerini Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’na kavuşturmayı hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra’ya da bir havuz kazandırıyor.

Belediyespor'da yeni başkan Öztürk

Belediyespor'da yeni başkan Öztürk

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan olağan üstü kongre yapan İzmit Belediyespor’da görev dağılımı yapıldı

Judocular Avrupa yolunda

Judocular Avrupa yolunda

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Ümit milli Judocular, milli takım adına katıldıkları 32 ülkeden 552 sporcunun mücadele ettiği Judo Ümitler Avrupa kupasından madalya ile döndü.

Ümit millilerimiz Avrupa yolunda

Ümit millilerimiz Avrupa yolunda

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET