20 Ağustos 2018 Pazartesi 19:27
 
  • 6,135 TL

  • 7,022 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

TARAFTAR KARARLI, O BAYRAK BU AKŞAM İNECEK

Taraftar kararlı, o bayrak bu akşam inecek
13 Haziran 2018 Çarşamba 16:22

.

41 Burda AVM'ye asılan dev Galatasaray bayrağını gören Kocaelispor taraftarlarının ayaklanması üzerine Hodri Meydan Taraftarlar Grubu Lideri Enver Güler, AVM yetkilileri ile görüştü.


Görüşmeler neticesinde yetkililerin o bayrağın inmeyeceğini söylemesi, yaşanılan gerginliği daha da arttırdı.


Bu akşam saat 22:00’da 41 AVM Burda önünde toplanma kararı alan Hodri Meydan Taraftarlar Grubu, yapılan bu saygısızlığa karşı protesto eylemi gerçekleştirecek.


Sosyal medyada yaptığı açıklama ile kararlı olduklarını bir kez daha ortaya koyan Enver Güler, "AVM görevlileriyle yaptığımız görüşmelerde geri adım atmamakta direnen bu şehrin en büyük duygusunun höşgörü icindeki ricasını kabul etmeyen zihniyete, iftar sonrası saat 22:00'da Perşembe Pazarı'nda toplanıp AVM'e gidiceğiz. Klavyede yazmakla olmuyor, 'en büyük güc biziz diyoruz.' Hadi bu şehirde bişeyleri değiştirelim. Herkes arabası meşalesiyle gelecek, hadi bakalım gelin şehrin rengine sahip cıkın, hep diyoz ya yaşasın şehrine ihanet etmeyen tribün cocukları yaşatın" ifadelerine yer verdi.

Bu haber 3155 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

 Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarları, taraftar grubu başkanları Enver Güler öncülüğünde İzmit Çocuk Parkı’nda bir araya geldi.

Yeni güreş yeri belirlendi

Yeni güreş yeri belirlendi

İzmit’te 5 yıldan beri yapılan geleneksel altın kemer yağlı güreşleri bu sene 15 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’nın Alefli, Dalca, Kocakaymaz ve Karaağaç köylerine modern futbol sahaları yapacak

İlk maçımız gece

İlk maçımız gece

.

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Tarihinde yüzlerce başarı bulunduran Türkiye’nin enönemli amatör spor kulüplerinden Büyükşehir Kağıtspor, Güreş tarihinde önemli bir başarıya imza attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ