20 Ağustos 2018 Pazartesi 02:03
 
  • 5,979 TL

  • 6,851 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

TARAFTARLAR BU KEZ GÖNÜL SOFRASINDA BULUŞTU

Taraftarlar bu kez gönül sofrasında buluştu
28 Mayıs 2018 Pazartesi 23:00

.

Haber: Burcu Nazlı 


Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, İzmit Yürüyüş Yolu’nda iftar programı düzenledi.

İftar programına Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, İYİ Parti Milletvekili Adayı Ali Türkşen, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Saadet  Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik siyasi partilerin adayları ve yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileri ve çok sayıda taraftar grubu katıldı.

 


Yoğun katılımın olduğu iftar programında siyasi parti yöneticilerini biraraya getiren Hodri Meydan Taraftarlar Grubu, iftar öncesinde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan aleyhine uzun süre istifa tezahuratları yaptı ve meşalelerle çarşıyı İsmetpaşa stadyumuna çevirdi.

 

İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler, “Düzenlediğimiz iftar buluşmamızda bir kez daha sergilemiş olduğumuz birlik ve beraberliğimizi, abi-kardeşlik çerçevesinde sürdürmeye devam edeceğiz. Burada bulunan bütün kardeşlerimin Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Her zaman olduğu gibi bu gönül sofrasında da sergilediğimiz birlik ve beraberliğimizin daim olacağına olan inancımla doğru olmaya, hak yolundan ayrılmamaya devam edeceğiz” dedi.


Bu haber 2058 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

 Hodri Meydan’dan coşkulu toplantı

Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarları, taraftar grubu başkanları Enver Güler öncülüğünde İzmit Çocuk Parkı’nda bir araya geldi.

Yeni güreş yeri belirlendi

Yeni güreş yeri belirlendi

İzmit’te 5 yıldan beri yapılan geleneksel altın kemer yağlı güreşleri bu sene 15 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kandıra köylerine modern futbol sahaları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’nın Alefli, Dalca, Kocakaymaz ve Karaağaç köylerine modern futbol sahaları yapacak

İlk maçımız gece

İlk maçımız gece

.

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Kağıtspor tarihinde bir ilk

Tarihinde yüzlerce başarı bulunduran Türkiye’nin enönemli amatör spor kulüplerinden Büyükşehir Kağıtspor, Güreş tarihinde önemli bir başarıya imza attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ