19 Haziran 2019 Çarşamba 00:52
 
Öncekiler Sonrakiler

TARAFTARLAR BU KEZ GÖNÜL SOFRASINDA BULUŞTU

Taraftarlar bu kez gönül sofrasında buluştu
28 Mayıs 2018 Pazartesi 23:00

.

Haber: Burcu Nazlı 


Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, İzmit Yürüyüş Yolu’nda iftar programı düzenledi.

İftar programına Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, İYİ Parti Milletvekili Adayı Ali Türkşen, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Saadet  Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik siyasi partilerin adayları ve yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileri ve çok sayıda taraftar grubu katıldı.

 


Yoğun katılımın olduğu iftar programında siyasi parti yöneticilerini biraraya getiren Hodri Meydan Taraftarlar Grubu, iftar öncesinde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan aleyhine uzun süre istifa tezahuratları yaptı ve meşalelerle çarşıyı İsmetpaşa stadyumuna çevirdi.

 

İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler, “Düzenlediğimiz iftar buluşmamızda bir kez daha sergilemiş olduğumuz birlik ve beraberliğimizi, abi-kardeşlik çerçevesinde sürdürmeye devam edeceğiz. Burada bulunan bütün kardeşlerimin Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Her zaman olduğu gibi bu gönül sofrasında da sergilediğimiz birlik ve beraberliğimizin daim olacağına olan inancımla doğru olmaya, hak yolundan ayrılmamaya devam edeceğiz” dedi.


Bu haber 2253 defa okundu

DİĞER HABERLER

İlker Uzel,Kocaelispor'a veda etti

İlker Uzel,Kocaelispor'a veda etti

Başkan Bulut: Kocaelispor’a sahip çıkma zamanı!

Başkan Bulut: Kocaelispor’a sahip çıkma zamanı!

Özel sporcu Firuze’nin hedefi olimpiyatlar

Özel sporcu Firuze’nin hedefi olimpiyatlar

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü’nün bir yıldız gibi parlayan özel sporcusu Firuze Şevval Devrim, Avrupa, Dünya ve Olimpiyatlarda madalya hedefliyor.

Hayal satmıyoruz. Aday değiliz

Hayal satmıyoruz. Aday değiliz

Kocaeli Bayan Yıldız Türkiye Şampiyonu

Kocaeli Bayan Yıldız Türkiye Şampiyonu

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ