22 Mayıs 2019 Çarşamba 18:57
 
Öncekiler Sonrakiler

VALİ AKSOY, YENİ STADYUMU İNCELEDİ

Vali Aksoy, yeni stadyumu inceledi
10 Ağustos 2018 Cuma 16:53

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, hem ulusal, hem de uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapması hedeflenen ve yapımı tamamlanan Kocaeli Stadyumu’nda incelemelerde bulundu.

İncelemede; Vali Hüseyin Aksoy’a Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ile Alikahya Atatürk Mahallesi Muhtarı Özgür Sarıca eşlik etti.


Vali Aksoy incelemede yaptığı açıklamalarında; “Yapımı tamamlanan Kocaeli stadyumunda incelemelerde bulunduk. Bu stadyumun yeni sezona yetiştirilmesi için Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz yoğun bir gayret içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Amacımız; sezonun ilk maçına Kocaeli Stadyumunu hazır hale getirmektir. Kocaelispor maçlarını burada oynayacak ve bu maçların en sağlıklı şekilde gerçekleşebilmesi için arkadaşlarımız yoğun bir gayret içerisinde çalışıyorlar. Bugün bu incelemelerde eksikliklerimizin olup olmadığını kontrol ediyoruz. Yaklaşık 150 milyon TL’yi aşan bir yatırımla Kocaeli’de gerçekleştirilen Kocaeli Stadyumunun ilimize ve Türk sporuna hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah güzel sonuçlara ulaşacak maçları burada hep birlikte izlemiş oluruz” dedi.


Aksoy ayrıca,   yapımı tamamlanan Kocaeli Stadyumunu gezerek, incelemelerde bulundu ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Bu haber 1506 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ