17 Haziran 2019 Pazartesi 20:55
 
Öncekiler Sonrakiler

VASFİ AŞÇI EŞMESPOR’DA YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Vasfi AŞÇI Eşmespor’da yeniden başkan seçildi
25 Mayıs 2018 Cuma 09:15

Eşmespor’un Olağan kongresi, mevcut üyelerin katılımıyla kulüp binasında yapıldı.

Verilen önerge sonrasında Orhan Oktay divan heyeti başkanlığına seçildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan Genel Kurulda mevcut yönetim kurulundan Erol Bayrak faaliyet raporunu, denetleme raporunu okudu. Yapılan oylamada, yönetim ve denetleme kurulu raporları oy çokluğuyla ibra edildi. Konuşmaların ardından oy verme işlemine geçildi.


Kongrede Kulüp başkanlığına, tek listeyle Vasfi Aşçı aday oldu. Yönetim kurulu listesini daha da güçlendiren Vasfi Aşçı yapılan seçimde yeniden başkanlığa seçildi. Seçimi kazanan Vasfi Aşçı’yı kongre üyeleri tebrik etti.


Belirlenen yeni yönetim kurulunda ise güçlü bir yönetim oluşturma adına mevcut yönetime yeni isimler listeye alınmasıyla revizyona gidildi..


Daha gayretli çalışma içerisinde olduklarına dikkat çeken Aşçı şöyle konuştu:
Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Güçlenen yeni yönetimimizle hepimizin ortak hedefi Eşmespor’u büyük yerlere taşımaktır. Takımımızın başarılı olması en büyük dileğimizdir. Eşmespor’u nasıl daha iyi duruma getirebiliriz kaygımızdan başka endişemiz olmaması gerekir. Tesisleşme konusunda yıllardır özlemini çektiğimiz stat çalışmaları hızla devam ediyor. Yeni sahamızın inşaatı Büyükşehir Belediyesi’nin ve Kartepe Belediyesi’nin katkılarıyla yeni sezona yetişeceği ümidindeyiz. Asıl hedefimiz Eşmespor’a yepyeni bir tesis kazandırmak, uzun vadede bunu başarmak istiyoruz.

Aşçı sözlerine devam ederken “Hedeflerimiz büyük” dedi.
Eşmespor için elimizden gelen bütün gayreti gösterdik. Takımımızı buralara kadar getirdik. Sonuna kadar şampiyonluk iddiamızı da sürdürdük. Ama son anda talihsizlik sonucu şampiyonluğu kaybettik. İnşallah bu şampiyonluğu bundan sonraki süreçteki yönetim kurulu arkadaşlarımızla Eşmemize armağan edeceğiz. Buna inanıyoruz. Eşmespor bu ilçenin markasıdır. Herkesin bu takım etrafında birleşmesi lazım. Bu zamana kadar yaşanan çekişmelerden hep Eşmespor kaybetti. İnşallah bunu aşarız ve birlik ve beraberlik içinde oluruz. Yeni yönetimimize başarılar diliyoruz. Bu zamana kadar bize destek verenlere de teşekkür ediyoruz.”dedi.
Geçmiş sezonlarda olduğu gibi transfer hovardalığı yapmadan, mevcut kadromuza birkaç takviyelerle hedefimiz üst liglerdir.
Bu düşüncelerle hedefimizi en yüksek tutarak Eşmespor’a yakışır yerde olacağız. Biz bu şekilde takımımıza şampiyonluk hedefi koyarken, ama takım ve yönetimle ilgili duymak istemediğimiz dedikodular ve söylentiler çıkıyor. Allah aşkına bırakalım bu türden söylentileri. Ama biz tür küçük şeylere takılmıyoruz, çünki büyük hedefler peşindeyiz. Herkesi Eşmespor etrafında toplanmaya davet ediyorum” dedi.

Karate Antrenörü ve Uluslar arası hakemi olan Vasfi Aşçı futbol branşının yanında salon sporlarını da hayata geçirme düşüncesinde olduklarını dile getirdi.Eşmespor Yönetim Kurulu ise şu isimler oluştu:
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
Vasfi AŞÇI, Mustafa SALMAN, Orhan OKTAY, Erol BAYRAK, Erdinç SÖNMEZ, Sadettin ÇITAK, Yalcın KÖSEM, Metin TUNCAY, Yılmaz GÜNEL

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
Tanju GÜNSEL, Aydın KOCAAGA, Okan ONHAN, Yakup TARCAN, Nurullah İN, Hüseyin ÜNLÜ, Can KARANFİL, Turgay MUT, Levent AKÇAN
Denetleme Kurulu Asil Üyeleri
Ömer ÖVER, Salih İLTER, Saffet GÜL
Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri
Seyfullah BAĞCIOĞLU, Halil ERÇETİN, Gökhan ÖZTÜRK
KASKF Asil Üyeleri: 1-Vasfi AŞÇI 2- Ömer ÖVER 3- Sadettin ÇITAK
KASKF Yedek Üyeleri: 1- Metin TUNCAY 2- Orhan OKTAY 3- Hüseyin ÜNLÜ
Bu haber 1995 defa okundu

Odenmeyen paralar.

Eşme li
27 Mayıs 2018 Pazar 14:48

Sporculara ve hocaya olan borc hala odenmedi denetim raporu ve faaliyet raporu nasil ibra edildi su an borc var alikahyadan alinanlara soz verilen para ve hocayla olan anlasma su ana kadar bir lira odenmemis ama denetim raporu onaylandi bu isin yarinlarinda yonetimin yanlislari çıkarsa şaşmayın..

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Kulagimiza gelenler

Eşme spor
27 Mayıs 2018 Pazar 14:42

Sevgili amator spora gonul verenler suslu sozler yazilur resimler basilir gazetede renkli haberler insana hos gelir. Fakat madalyonun arkasi obur yuzu boyle degil eyy vasfi baskan gecen sezon sasali girdiginiz sezonda transferlere kac para odediniz?? Takimin her seyinle ugrasan hocaya kac para odediniz. Sportif basariyla disiplin spor ahlaki ve iyi futbol Eşme spor a stad kazandirdi. Gecen sezondan borc varmi sporcu ve hocayla "helallestinizmi"yarinlarda bir aciklama karsimiza çıkarmi.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Başkan Bulut: Kocaelispor’a sahip çıkma zamanı!

Başkan Bulut: Kocaelispor’a sahip çıkma zamanı!

Özel sporcu Firuze’nin hedefi olimpiyatlar

Özel sporcu Firuze’nin hedefi olimpiyatlar

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü’nün bir yıldız gibi parlayan özel sporcusu Firuze Şevval Devrim, Avrupa, Dünya ve Olimpiyatlarda madalya hedefliyor.

Kocaeli Bayan Yıldız Türkiye Şampiyonu

Kocaeli Bayan Yıldız Türkiye Şampiyonu

.

Olimpiyat Yıldızları bir araya geldi

Olimpiyat Yıldızları bir araya geldi

Bahri Yavuz 'Yorulduk'

Bahri Yavuz 'Yorulduk'

Beni yanına çekemeyen düşman belledi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ