02 Haziran 2020 Salı 10:05

GOOGLE KAPATIYOR

Google kapatıyor
30 Eylül 2019 Pazartesi 08:20

.

Teknoloji devi Google'ın 2018 yılında kullanıma sunduğu yerel haber platformu Bulletin'e olan ilgili markanın beklentilerinin oldukça altında kalınca kapatılmasına karar verildi.
Google, işe yaramadığını düşündüğü pek çok uygulamayı kapatmakta sakınca görmüyor. Her ne kadar şirketin görülen pek çok projesi başarıya ulaşsa da, bazı uygulamalar var ki hayal kırıklığından öteye gidemedi. Bunlardan biri de belki de pek çoğunuzun ilk kez adına şahit olacağı Bulletin platformu. Bulletin, kullanıcıların video ve fotoğraf içeriği ile uygulamada hikayeler yayınlamalarına imkan tanıyan, blog benzeri bir hizmetiydi. Yakındaki kişiler bu yayınları görebiliyor ve bu yayınlar Google Aramalarında gözüküyordu. Hizmet 2018 yılında pilot olarak yayımlanmıştı ve Google, kapatma kararını almış durumda. Buna gerekçe ise kullanıcıların bu platforma pek ilgi göstermemesi.

Uygulamayı kullananlara gönderilen bir mesajda Google, iki hafta içerisinde Bulletin uygulamasının kapanacağını söyledi. Uygulama üzerinde içerik paylaşan kullanıcılar, yayınlarını 22 Kasım tarihine kadar indirebilecekler. Ancak Bulletin'in başarılı olmayışının sebeplerinden birinin pek reklamı yapılmaması olduğu düşünülürse, çok az kullanıcının bu uygulamayı özleyeceği kesin.

Bu haber 4959 defa okundu

DİĞER HABERLER

Android cihazları hedef alıyor

Android cihazları hedef alıyor

yeni bir saldırı ortaya çıktı

GTÜ’de Bilim ve Teknoloji dolu günler başladı

GTÜ’de Bilim ve Teknoloji dolu günler başladı

GTÜ 7. BTG Günleri başladı

Siber saldırının adresi belli oldu

Siber saldırının adresi belli oldu

Google'a erişim sorunu yaşanmıştı

Google çöktü mü?

Google çöktü mü?

Google'a erişim problemi

23 Aralık’a Dikkat!

23 Aralık’a Dikkat!

Yüzbinlerce Tr Uzantılı Alan Adının Kayıtlı Operatöre Aktarımı Başlıyor!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ