20 Temmuz 2018 Cuma 02:21
 
  • 4,805 TL

  • 5,605 TL

  • 189,39 TL

  • 93.003

Öncekiler Sonrakiler

ÖDÜL AVCISI!

Ödül avcısı!
30 Nisan 2018 Pazartesi 16:30

Toyota Kocaeli Kaya bunu hep yapıyor

Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya 3 Ödül birden..

Toyota Türkiye’nin her yıl düzenlediği Bayi Ödül Programı sonuçları geçen gün İstanbul’da gerçekleşen bayi toplantısında açıklandı.


Toplantıya ilimizde Otomobille ilgili her şey vizyonuyla çalışan Toyota Plaza Kocaeli Kaya’yı temsilen yönetim kurulu üyesi Mehmet KAYA ve Otomotiv Genel Müdürü Cenap GÜREL katıldı.


3 ÖDÜL BİRDEN


2017 yılı sonuçlarını kapsayan ödül programında 5 ayrı kategoride ödül dağıtılırken, Toyota Plaza Kocaeli Kaya,
Üstün Başarı Ödülü
Satış Performans Kategorisinde Birincilik Ödülü
Satış Sonrası Performans Kategorisinde Üçüncülük Ödülü alarak 3 kategoride ödül alan tek plaza oldu.
Kocaeli Kaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet KAYA,
‘’Kocaali’ye 3 ödül getirmenin sevincini ve onurunu yaşıyoruz. Emeği geçen çalışma arkadaşlarıma ve çok kıymetli Kocaeli halkına teşekkür ediyorum’’ dedi.
Ödül Programı sonrası ilk mesai gününde tüm şirket çalışanları ile ödülün kutlaması yapılırken, Otomotiv Genel Müdürü Cenap GÜREL ,

‘’ Bayı ödül programı iş yapış şeklinde Toyota Türkiye ile hizalanmak, ortak değerler doğrultusunda hizmet vermektedir.2017 yılı başından itibaren şirketin tüm kademelerinde yer alan çalışanlarımız ve bağlı bulundukları yöneticileri ile birlikte titizlikle çalıştılar. Bu özverili çalışma 3 ödül ile taçlandırıldı. Bu gurur hepimizin, emeğinize sağlık’’ dedi.


Bu haber 3864 defa okundu

DİĞER HABERLER

Diyaliz Ünitesi'nde modern hizmet

Diyaliz Ünitesi'nde modern hizmet

Dilovası Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi, Uz. Dr. Fatih Ballı sorumluluğunda Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri, günde 3 seans şeklinde hizmet veriyor.

KOÜ Tıp Fakültesi’nden büyük gurur

KOÜ Tıp Fakültesi’nden büyük gurur

Her alanda yetiştirdiği nitelikli insan gücüyle Marmara Bölgesi ve Türkiye’de adından söz ettiren Kocaeli Üniversitesi, nitelikli Tıp Eğitimi konusunda da uluslararası kalitede eğitim vermeye devam ederek diğer üniversitelere örnek oluyor.

Gebze Uydusu ABD’de fırlatıldı

Gebze Uydusu ABD’de fırlatıldı

GTÜ öğrencileri ABD’de düzenlenen "CanSat Competition" Model Uydu Yarışması'nda ülkemizi ve GTÜ'yü başarı ile temsil ettiler.

Bilim Şenliği’ne sayılı günler kaldı

Bilim Şenliği’ne sayılı günler kaldı

Kartepe Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği işbirliği ile yürütülen “Düşünen Gençlik Üretiyor” projesinin faaliyetlerinden biri olan Kartepe Bilim Şenliği, 20 Haziran Çarşamba günü saat 15.00’da Uzunçiftlik Eski Kaymakamlık Binası önünde yapılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ