02 Haziran 2020 Salı 12:00

VOLVO AKGÜN'DE FARK YARATAN AYRICALIKLAR

Volvo Akgün'de fark yaratan ayrıcalıklar
16 Mayıs 2019 Perşembe 12:32

Otomobillerinizi belirli aralıklarda bakımlara sokuyorsunuz. Bu bakımları yapan usta eller ne kadar deneyimli? Çalışanlar kimler? İşin ehline mi başvurdunuz? İşte bu tüm soruların cevaplarını Volvo Akgün'ün servis müdürü Muhittin Aydemir ile konuştuk.

Öncelikle kendinizden bahseder misiniz? Muhittin Aydemir Kimdir?

1972 doğumluyum. 1985 yılında sanayide çıraklıkla başladığım iş hayatımda Mercedes, Reno Track, Ford,  Toyota, Peugeot ve son olarak VOLVO yetkili bayisi Volvo Kocaeli Akgün'de otomotiv tutkunlarına hizmet ediyorum.

Volvo Akgün Kocaeli yetkili bayisi olarak  her şey müşteri memnuniyeti baz alınarak yapılıyor. Fark yaratan hizmetlerimizden biri, otomobili servise getirmek için yeterli zamanı olmayan müşterilerimiz için ücretsiz yerinden alma ve yerine teslim hizmeti vermekteyiz.

Volvo Akgün Servis operasyon ekibi kaç kişiden oluşmaktadır?

Şuan için operasyon ekibimiz toplamda 15 kişi. Coşkulu ve heyecanlı bir ekibe sahibiz. Einstein’ın söylemiş olduğu bir söz beni çok etkiler; Coşku, zekâdan daha önemlidir.

İnsanlar neden yetkili servisi tercih etmeli? Onlara nasıl önerilerde bulunabilirsiniz?

Volvo Akgün Yetkili Servis teknisyenleri  üretici standartlarında onarım için gerekli olan özel ekipmanlarına, arıza tespit ve onarım cihazlarına, gelişmekte olan otomobil teknolojileri için teknisyen eğitimleri ve en son güncel yazılım-onarım talimatlarına sahiptirler.Verilen hizmetin sorumluluğunu üstlenen kurumsal yapı ile sürekli geliştirilen teknik talimatlara uygun bakım/onarım yaptırmak için müşterilerimiz yetkili servisleri tercih etmelidirler. Ayrıca gelişen teknoloji ile beraber önümüzdeki yıllarda piyasalarda yaygın olarak göreceğimiz elektrikli araçlar ve otonom sürüşler ile ilgili ekip olarak kendimizi geliştiriyor ve bu teknoloji leri müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmek için çok çalışıyoruz

Son olarak neler söylemek istersiniz?

Sonuç olarak hızla gelişen, rekabetin üst seviyede olduğu bir sektörde müşteri memnuniyeti ve dolayısı ile iş sürdürülebilirliğinin fark yaratan yaklaşımlarla elde edilebileceğini düşünüyorum. Bütün ekibim ve ben biliyoruz ki HİÇ BİRŞEY İMKÂNSIZ DEĞİLDİR.

Bu haber 20327 defa okundu

DİĞER HABERLER

Android cihazları hedef alıyor

Android cihazları hedef alıyor

yeni bir saldırı ortaya çıktı

GTÜ’de Bilim ve Teknoloji dolu günler başladı

GTÜ’de Bilim ve Teknoloji dolu günler başladı

GTÜ 7. BTG Günleri başladı

Siber saldırının adresi belli oldu

Siber saldırının adresi belli oldu

Google'a erişim sorunu yaşanmıştı

Google çöktü mü?

Google çöktü mü?

Google'a erişim problemi

23 Aralık’a Dikkat!

23 Aralık’a Dikkat!

Yüzbinlerce Tr Uzantılı Alan Adının Kayıtlı Operatöre Aktarımı Başlıyor!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ