17 Temmuz 2018 Salı 03:13
 
  • 4,854 TL

  • 5,684 TL

  • 193,24 TL

  • 89.744

Öncekiler Sonrakiler

AHMET AKİF SÜNNET OLDU

Ahmet Akif sünnet oldu
01 Temmuz 2018 Pazar 17:30

.

Toyota çalışanlarından Hakan Pekcan ve zarif eşi Emriha'nın yakışıklı oğulları Ahmet Akif bugün düzenlenen törenle sünnet olup erkekliğe ilk adımını attı.

Yenişehir Mahallesi Leyla Sokak'ta ikamet eden Hakan & Emriha Pekcan çiftinin geçtiğimiz aylarda Zehra Şule adını verdikleri bebekleri dünyaya gelmişti. Pekcan ailesi bugün  ilk göz ağrıları 7 yaşındaki Ahmet Akif için evlerinin bulunduğu Leyla sokakta sünnet merasimi düzenledi.Sünnet konvoyu ve öğlen namazının ardından gerçekleştirilen törene  katılım oldukça kalabalıktı. Kur'an-ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif’in ardından davetlilere ikramlarda bulunuldu.

Pekcan ailesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan dostları küçük Ahmet Akif'i adeta hediyelere boğdu.


www.kocaeligazete.com ailesi olarak genç yavruya sıhhat, ailesine ve vatanına hayırlı bir evlat olmasını temenni ederiz.


Bu haber 1236 defa okundu

DİĞER HABERLER

Nüfusta yeni dönem

Nüfusta yeni dönem

İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü arşivinde bulunan ve tarihi değer taşıyan nüfus kayıtlarının elektronik ortama aktarılarak koruma altına alınması için Dijital Arşiv Projesi’ni (DAP) başlattı.

O zenginlik için imzalar atıldı

O zenginlik için imzalar atıldı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş'ın katılımları ile Kocaeli Biyolojik Çeşitlilik Bahçesi Protokolünü imzaladı.

Dilovası'ndaki çevre kirliliğini şarkı yaptı

Dilovası'ndaki çevre kirliliğini şarkı yaptı

.

İzmit’te çevre hassasiyeti

İzmit’te çevre hassasiyeti

İzmit Belediyesi’nin çevre hassasiyeti devam ediyor.

Hatice ile Ömer evlilik yolunda ilk adımı attı

Hatice ile Ömer evlilik yolunda ilk adımı attı

Hemşire Hatice Gürbüz ile Gemi Mühendisi Ömer Yılmaz Karamürsel’de gerçekleşen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ