22 Ağustos 2018 Çarşamba 02:28
 
  • 6,053 TL

  • 7,024 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

BRİSA ÇALIŞANLARI İFTAR YAPTI

Brisa çalışanları iftar yaptı
29 Mayıs 2018 Salı 18:55

Brisa Lastik Fabrikası çalışanları İşveren ve Lastik-İş Sendikası yöneticileri ile birlikte iftar yaptılar

Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine gerek işveren yetkilileri ve gerekse Lastik-İş Sendikası Yöneticileri tam kadro halinde katıldılar.Brisa’nın Birinci gurup  İftar  yemeğine Brisa Genel Müdürü  Cevdet Alemdar, Genel Müdür Danışmanı Uğurtan Doğan, İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörü Nilgün Özkan, Ginans Genel Müdür Yardımcısı Reşat Oruç,Üretim Direktörü Cüneyt Umaç, Teknik Gruplar Yönetmeni Sejichiro Tokunaga,Kıdemli KoordinatörTsukasa Haneda , Kalite Güv.Direktörü Serhat Özkan, Mühendislik Direktörü Haluk Kürkçü ve Gökhan Küçükbalcı  İşveren yönetimleri olarak katılırken, Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı  Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcısı Necdet Ulusoy, Kocaeli Şube Başkanı Tezcan Ay, Kocaeli Şubesi İdari Sekreteri Ercan Yavuz, Kocaeli Şube Mali Sekreter Yusuf Bayraktar Lastek-İş Sendikası yönetimi olarak iftar da bulundular.


 Brisa işvereninin davetlisi olarak bir araya gelen 900 dolayında çalışan neşe içersinde oruçlarını açtılar.İkramın bol olduğu  Brisa birinci grup iftarına vardiyası uyan çalışanlar katıldılar. Brisa İşvereninin ikinci Grup iftarının yine Lastik-İş Sendikası Sosyal Tesislerinde 6 Haziran 2018  Çarşamba günü yapılacağı belirtildi.
 

Bu haber 771 defa okundu

DİĞER HABERLER

Şişko Nuri vefat etti

Şişko Nuri  vefat etti

.

Mezarları başında anıldılar

Mezarları başında anıldılar

17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin merkez üssü Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, depremde ölen vatandaşların mezarları ziyaret edildi, dualar okundu.

Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı sona erdi

Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı sona erdi

Birçok bilimsel bilginin paylaşıldığı 5. Uluslararası Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı yoğun ilgi gördü

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Başiskele Belediyesi, Kurban Bayramı nedeniyle halkın rahat bir tatil geçirip, bayram ziyaretlerini yapabilmeleri için ilgili birimleri ile görev başında olacak.

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokak yıkamalarını gece gündüz sürdürüyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ