22 Eylül 2018 Cumartesi 07:22
 
  • 6,293 TL

  • 7,394 TL

  • 242,16 TL

  • 97.988

Öncekiler Sonrakiler

CADDE VE SOKAKLAR PIRIL PIRIL

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl
13 Ağustos 2018 Pazartesi 12:10

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokak yıkamalarını gece gündüz sürdürüyor.

‘Daha Temiz İzmit’ sloganıyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden belediye ekipleri, gece yarısından sabahın ilk saatlerine kadar cadde ve sokakları yıkamaya devam ediyor. Başta ana arterler olmak üzere cadde ve sokaklardaki yıkamalara devam eden Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Bekirdere, Turan Güneş, Mehmet Ali Paşa ve Üçyol mevkiindeki çalışmalarını sürdürdü.
 
Temiz cadde ve sokaklar
Vatandaşlarımız yeni güne daha temiz yol ve sokaklarda başlaması için sabahın ilk saatlerine kadar çalışmamalarını sürdürdüklerini belirten yetkililer “ İzmit,  gündüz nüfusu gece nüfusunun iki katı olan bir şehirdir. Vatandaşlarımızın en temiz ve en yaşanabilir ortamda hayatlarını sürdürmeleri için gece gün çalışıyoruz. Söz konusu yerlerde gündüzleri araç ve insan yoğunluğu çok olmaktadır. Bunun için çalışmayı gece 12.00'den sonra yapıp, bölgelerin sabaha tertemiz olmasını sağlıyoruz" şeklinde konuştular 


Bu haber 885 defa okundu

DİĞER HABERLER

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

.

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Usta şef Naif Bagi, Bilge Şehir Kocaeli kitabında yer alan tarifleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Branşı usta öğreticilerine anlatıyor

Cankurtaranlar bu hafta 109 kişiyi kurtardılar

Cankurtaranlar bu hafta 109 kişiyi kurtardılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi KOSKEM cankurtaranları Kocaeli sahillerinde pek çok boğulma vakasına müdahale ettiler.

Kartepe’de mutluluğun resmi

Kartepe’de mutluluğun resmi

Kartepe’de ikamet eden Suriyeli Sabah Mahmud Hasan ve ailesi Kurban Bayramı’nda Alo Evlat Hattı ekibi tarafından misafir edildi.

Engelli Meclisi'nden 'Mehtap'a doğru

Engelli Meclisi'nden 'Mehtap'a doğru

Engelliler ve ailelerinin sosyal hayata katılımları çalışmaları kapsamında dün akşam yaklaşık 400 kişiyi bir araya getiren İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi, Mehtap Turu etkinliği düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET