15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:51
 
  • 6,088 TL

  • 6,905 TL

  • 226,96 TL

  • 92.079

Öncekiler Sonrakiler

GENÇ MÜHENDİSLER MEZUNİYETİ KUTLADI

Genç mühendisler mezuniyeti kutladı
24 Mayıs 2018 Perşembe 17:36

.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde okuyan ve yakın zamanda mezuniyete hazırlanan İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencileri yorucu ve başarılarla dolu bir yılın ardından mezuniyetlerini düzenledikleri balo ile kutladı.

Geçtiğimiz hafta Wes Hotel’de yapılan mezuniyet balosu, genç mühendislerin şıklık yarışına sahne oldu. Mezuniyet balosunda öğrencilerin heyecanlı olmaları ve şık giyimleri dikkatleri çekti. Bütün bir üniversite hayatının stresini atan genç mühendisler önce mezuniyet pastasını birlikte keserken önce slov danslarla romantik ortamlar yaşarlarken gecenin son bölümünde ise oyun havaları ve halaylarla gecenin tadını çıkarttılar. 4 yılın yorgunluğunu atmak için düzenlenen etkinlikte gençler hatıra fotoğrafı da çektirmeyi unutmadı.

BEŞTAŞ İNŞAAT SPONSOR OLDU
Genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk yaptığı açıklamada; “Bu organizasyonu düzenlerken bizlere destek veren İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok başkanımıza ve yönetim kuruluna, mezuniyet balomuzda bize sponsor olarak destek olan Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Ali Bektaş'a ve de siz değerli inşaat mühendisi adaylarına sonsuz teşekkürler. Bizleri güçlü kılan ve güç veren şey sizlerin destekleridir iyi ki varsınız. Bundan sonraki yaşamınızda hepinize başarılar ve mutluluklar diliyorum” dedi.
Bu haber 1215 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Başiskele Belediyesi, Kurban Bayramı nedeniyle halkın rahat bir tatil geçirip, bayram ziyaretlerini yapabilmeleri için ilgili birimleri ile görev başında olacak.

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokak yıkamalarını gece gündüz sürdürüyor.

Arabistan uyruklu baba dehşeti

Arabistan uyruklu baba dehşeti

Suudi Arabistan uyruklu şahıs, yol ortasında çocuğunu dövdü.

TÜİK, bağımlılık istatistiklerini açıkladı

TÜİK, bağımlılık istatistiklerini açıkladı

.

Belediye çalışanlarına kişilik analizi eğitimi

Belediye çalışanlarına kişilik analizi eğitimi

İzmit Belediyesi’ndeki hizmet içi eğitimleri devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ