17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:53
 
Öncekiler Sonrakiler

GENÇ MÜHENDİSLER MEZUNİYETİ KUTLADI

Genç mühendisler mezuniyeti kutladı
24 Mayıs 2018 Perşembe 17:36

.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde okuyan ve yakın zamanda mezuniyete hazırlanan İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencileri yorucu ve başarılarla dolu bir yılın ardından mezuniyetlerini düzenledikleri balo ile kutladı.

Geçtiğimiz hafta Wes Hotel’de yapılan mezuniyet balosu, genç mühendislerin şıklık yarışına sahne oldu. Mezuniyet balosunda öğrencilerin heyecanlı olmaları ve şık giyimleri dikkatleri çekti. Bütün bir üniversite hayatının stresini atan genç mühendisler önce mezuniyet pastasını birlikte keserken önce slov danslarla romantik ortamlar yaşarlarken gecenin son bölümünde ise oyun havaları ve halaylarla gecenin tadını çıkarttılar. 4 yılın yorgunluğunu atmak için düzenlenen etkinlikte gençler hatıra fotoğrafı da çektirmeyi unutmadı.

BEŞTAŞ İNŞAAT SPONSOR OLDU
Genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk yaptığı açıklamada; “Bu organizasyonu düzenlerken bizlere destek veren İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok başkanımıza ve yönetim kuruluna, mezuniyet balomuzda bize sponsor olarak destek olan Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Ali Bektaş'a ve de siz değerli inşaat mühendisi adaylarına sonsuz teşekkürler. Bizleri güçlü kılan ve güç veren şey sizlerin destekleridir iyi ki varsınız. Bundan sonraki yaşamınızda hepinize başarılar ve mutluluklar diliyorum” dedi.
Bu haber 1425 defa okundu

DİĞER HABERLER

Polis memuru silahı şakağına dayadı...

Polis memuru silahı şakağına dayadı...

.

Yaşama tutunamadı

Yaşama tutunamadı

İsmail Atakan,hayatını kaybetti

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

.

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Usta şef Naif Bagi, Bilge Şehir Kocaeli kitabında yer alan tarifleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Branşı usta öğreticilerine anlatıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ