20 Temmuz 2018 Cuma 17:39
 
  • 4,779 TL

  • 5,603 TL

  • 189,21 TL

  • 93.864

Öncekiler Sonrakiler

HATİCE İLE ÖMER EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

Hatice ile Ömer evlilik yolunda ilk adımı attı
06 Temmuz 2018 Cuma 11:07

Hemşire Hatice Gürbüz ile Gemi Mühendisi Ömer Yılmaz Karamürsel’de gerçekleşen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.

Karamürsel İlçe Kütüphane memuru Dilek Hanım ve serbest meslek sahibi Hulusi Gürbüz çiftinin kızı hemşirelik bölümü mezunu Hatice Gürbüz ile ev hanımı Cihansever ve Mersin Bozyazı esnaflarından Ali Yılmaz çiftinin Gemi Mühendisi oğlu Ömer, evlilik yolunda ilk adımı attı. Karamürsel’de gerçekleşen nişan törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren’in de aralarında bulunduğu çok sayıda akraba ve davetli katıldı.

NİŞAN PASTASI KESİLDİ

Kısa adı KARSAD olan Karamürsel Sualtı Sporları Derneği Lokalinde gerçekleşen nişan töreni öncesi bir konuşma yapan Başkan İsmail Yıldırım, çifte evlilik yolunda başarılar dileyerek nişan yüzüklerini taktı. Daha sonra İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan’da çifte mutluluklar dileyerek Hatice ve Ömer’in nişan kurdelesini başkan İsmail Yıldırım ile birlikte kesti. Birlikte çekilen aile fotoğraflarının ardından renkli görüntülere sahne olan gece uzun takı kuyrukları ve nişan pastasının kesilmesiyle geç saatlere kadar devam etti.


 

Bu haber 400 defa okundu

DİĞER HABERLER

Meteoroloji’den kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji’den kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Kocaeli ve Sakarya'ya son dakika kuvvetli yağış uyarısı geldi.

KADEM yol göstermeye devam ediyor

KADEM yol göstermeye devam ediyor

.

Parklar çiçek açıyor

Parklar çiçek açıyor

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde bulunan parklarda çiçek dikimine başladı.

193 hayat kurtarıldı

193 hayat kurtarıldı

Kocaeli İtfaiyesi’ne bağlı KOSKEM ekipleri, Kocaeli sahillerinde denizde boğulmak üzere olan 193 kişiyi hayata döndürdü.

Nüfusta yeni dönem

Nüfusta yeni dönem

İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü arşivinde bulunan ve tarihi değer taşıyan nüfus kayıtlarının elektronik ortama aktarılarak koruma altına alınması için Dijital Arşiv Projesi’ni (DAP) başlattı.

O zenginlik için imzalar atıldı

O zenginlik için imzalar atıldı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş'ın katılımları ile Kocaeli Biyolojik Çeşitlilik Bahçesi Protokolünü imzaladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ