21 Eylül 2018 Cuma 21:40
 
  • 6,289 TL

  • 7,390 TL

  • 242,16 TL

  • 97.988

Öncekiler Sonrakiler

HATİCE İLE ÖMER EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

Hatice ile Ömer evlilik yolunda ilk adımı attı
06 Temmuz 2018 Cuma 11:07

Hemşire Hatice Gürbüz ile Gemi Mühendisi Ömer Yılmaz Karamürsel’de gerçekleşen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.

Karamürsel İlçe Kütüphane memuru Dilek Hanım ve serbest meslek sahibi Hulusi Gürbüz çiftinin kızı hemşirelik bölümü mezunu Hatice Gürbüz ile ev hanımı Cihansever ve Mersin Bozyazı esnaflarından Ali Yılmaz çiftinin Gemi Mühendisi oğlu Ömer, evlilik yolunda ilk adımı attı. Karamürsel’de gerçekleşen nişan törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren’in de aralarında bulunduğu çok sayıda akraba ve davetli katıldı.

NİŞAN PASTASI KESİLDİ

Kısa adı KARSAD olan Karamürsel Sualtı Sporları Derneği Lokalinde gerçekleşen nişan töreni öncesi bir konuşma yapan Başkan İsmail Yıldırım, çifte evlilik yolunda başarılar dileyerek nişan yüzüklerini taktı. Daha sonra İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan’da çifte mutluluklar dileyerek Hatice ve Ömer’in nişan kurdelesini başkan İsmail Yıldırım ile birlikte kesti. Birlikte çekilen aile fotoğraflarının ardından renkli görüntülere sahne olan gece uzun takı kuyrukları ve nişan pastasının kesilmesiyle geç saatlere kadar devam etti.


 

Bu haber 709 defa okundu

DİĞER HABERLER

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

.

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Usta şef Naif Bagi, Bilge Şehir Kocaeli kitabında yer alan tarifleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Branşı usta öğreticilerine anlatıyor

Cankurtaranlar bu hafta 109 kişiyi kurtardılar

Cankurtaranlar bu hafta 109 kişiyi kurtardılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi KOSKEM cankurtaranları Kocaeli sahillerinde pek çok boğulma vakasına müdahale ettiler.

Kartepe’de mutluluğun resmi

Kartepe’de mutluluğun resmi

Kartepe’de ikamet eden Suriyeli Sabah Mahmud Hasan ve ailesi Kurban Bayramı’nda Alo Evlat Hattı ekibi tarafından misafir edildi.

Engelli Meclisi'nden 'Mehtap'a doğru

Engelli Meclisi'nden 'Mehtap'a doğru

Engelliler ve ailelerinin sosyal hayata katılımları çalışmaları kapsamında dün akşam yaklaşık 400 kişiyi bir araya getiren İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi, Mehtap Turu etkinliği düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET