15 Temmuz 2018 Pazar 23:55
 
  • 4,856 TL

  • 5,671 TL

  • 193,55 TL

  • 89.898

Öncekiler Sonrakiler

HÜZÜNLÜ VEDA

Hüzünlü veda
25 Ekim 2017 Çarşamba 00:36

.

İzmit'te son yıllarda çok sayıda mekan açıldı.


İnsanlar artık farklı farklı yerleri tercih etselerde, geleneklerinden vaz geçmeyenlerin adresi hep Clup Bithynia oldu.


Mehmet Özel'in işletmeciliğini yaptığı  Clup Bithynia'da kah sevdiğimiz bir arkadaşımızın özel gününe,kah felekten bir gece çalalım dediğimiz anlarda  tanıklık ettik. Ama artık Clup Bithynia için yolun sonu göründü ve ay sonunda yıkılacak. E, haliyle bu önemli mekanın zaman zaman müdavimleri de Clup Bithynia'ya bir veda gecesi düzenlemiş. Körfez Rotary Kulübü Başkanı Melih Başmakçcı'nın düzenlediği veda gecesine ilimizin renkli simalarından biri olan Hakan ve Meral Tanta, Yasemin, Atalay Kaya, İdil Erbay, Sait Ertug, Anna- Özgür Yavuz, Nesrin Bora Ergene, Tülin-Yücehan Öztüre, İpek-Kubilay Kırman, Nihal, Mustafa Kaya, Yeşim- Bahadır Köprülü, Mihriban Bilen,  Mehmet Özel,  Teoman Gencal, Aslı Çoban Gencal, Melih Paşmakçı ve Efe Nalçacı'da eşlik etmiş.


 
Bu haber 5245 defa okundu

DİĞER HABERLER

Nüfusta yeni dönem

Nüfusta yeni dönem

İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü arşivinde bulunan ve tarihi değer taşıyan nüfus kayıtlarının elektronik ortama aktarılarak koruma altına alınması için Dijital Arşiv Projesi’ni (DAP) başlattı.

O zenginlik için imzalar atıldı

O zenginlik için imzalar atıldı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş'ın katılımları ile Kocaeli Biyolojik Çeşitlilik Bahçesi Protokolünü imzaladı.

Dilovası'ndaki çevre kirliliğini şarkı yaptı

Dilovası'ndaki çevre kirliliğini şarkı yaptı

.

İzmit’te çevre hassasiyeti

İzmit’te çevre hassasiyeti

İzmit Belediyesi’nin çevre hassasiyeti devam ediyor.

Hatice ile Ömer evlilik yolunda ilk adımı attı

Hatice ile Ömer evlilik yolunda ilk adımı attı

Hemşire Hatice Gürbüz ile Gemi Mühendisi Ömer Yılmaz Karamürsel’de gerçekleşen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ