15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:50
 
  • 6,088 TL

  • 6,905 TL

  • 226,96 TL

  • 92.079

Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, 'DOSTLUK SİTELERİ'NDE

Karaosmanoğlu, 'Dostluk siteleri'nde
26 Temmuz 2018 Perşembe 10:41

Kocaeli’de Kent Konut marifetiyle “Dostluk Siteleri” kurduklarını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, İzmit’teki Kent Konut ve TOKİ sitelerini ziyaret etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit’te Kent Konut ve TOKİ tarafından hayata geçirilen siteleri ziyaret ederek sakinlerle bir araya geldi. Kocaeli’de Kent Konut marifetiyle “Dostluk Siteleri” kurduklarını ifade ettiği birlikteliklerde sitelerdeki çocuklarla, gençlerle ve vatandaşlarla yakından ilgilenen Karaosmanoğlu’na site sakinlerinden Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür geldi. Başkan Karaosmanoğlu, Kent Konut ile yolu olmayan, itfaiye araçlarının geçemediği ve kısıtlı bir imkânlarla vadilerde yaşayan vatandaşımızın yerlerine, “dostluk siteleri” kurduk” dedi.

“Site sakinlerimizin çayını içtik”
İzmit Kent Konut 1-2-3 ve 4 siteleri başta olmak üzere TOKİ sakinleri ile bir araya gelindiği ziyaretlerde Başkan Karaosmanoğlu’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak da eşlik etti. Yapılan hizmetlerden dolayı site sakinlerinin teşekkür ettiği Karaosmanoğlu ise, “Kent Konut ile birlikte yaptığımız kaliteli binalarda hayatlarını sürdüren vatandaşlarımız bu sitelerde huzur içerisinde oturuyor. Bugün bir kez daha bu huzur ortamına bizleri davet eden site sakinlerine teşekkür ediyorum. Misafir olduğumuz site sakinlerimizle çardaklarda Kent Konut site sakinlerimizin çayını içtik. Onların huzur içinde oturmaları, çocuklarımızın parklarda oyun oynamalarını, oyun guruplarında spor yapanları görmek bizi mutlu ediyor” ifadelerini sarf etti.

 “Mahalle sakinlerinin sesine kulak veriyoruz”
24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Hükümet seçiminde sandığa giderek iradelerini sandığa teslim eden tüm vatandaşlara ve site sakinlerine teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kocaeli’de ortaya koyduğumuz tüm yaşam alanlarına ekiplerimizle sahip çıkıyoruz. Ziyaret ettiğimiz Kent Konut ve TOKİ siteleri başta olmak üzere bu bölgede vatandaşımız var. Her fırsatta tüm ilçelerimizdeki mahalle ve site sakinleri ile bir araya gelerek onların sesine kulak veriyoruz. Gereksinimleri belirliyor, yatırımlarımızı da buna göre belirliyoruz. Bu bölgenin imarını bizler gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın burada yaşamlarını mutlu bir şekilde sürdürmeleri bizleri de mutlu ediyor. Tabi ki tüm Kocaeli'de olduğu gibi burada yaşayan kardeşlerimizin istek ve talepleri de bizler için çok önemli. Bundan sonra da daha önce olduğu gibi bir araya geleceğiz. Bizi bu kentte yaşayan, bu sitelerde yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğu mutlu ediyor” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

 
 

Bu haber 541 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Başiskele Belediyesi, Kurban Bayramı nedeniyle halkın rahat bir tatil geçirip, bayram ziyaretlerini yapabilmeleri için ilgili birimleri ile görev başında olacak.

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokak yıkamalarını gece gündüz sürdürüyor.

Arabistan uyruklu baba dehşeti

Arabistan uyruklu baba dehşeti

Suudi Arabistan uyruklu şahıs, yol ortasında çocuğunu dövdü.

TÜİK, bağımlılık istatistiklerini açıkladı

TÜİK, bağımlılık istatistiklerini açıkladı

.

Belediye çalışanlarına kişilik analizi eğitimi

Belediye çalışanlarına kişilik analizi eğitimi

İzmit Belediyesi’ndeki hizmet içi eğitimleri devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ