21 Ekim 2018 Pazar 20:52
 
  • 5,644 TL

  • 6,498 TL

  • 222,20 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE'DE ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

Kartepe'de çocuk hakları günü
21 Kasım 2017 Salı 17:19

Kartepe Belediyesi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle özel bir etkinlik düzenledi.

Kartepe Belediyesi, Bilgi Evleri tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle etkinlik düzenledi. Düzenlenen programa Kartepe Belediye Başkanı Yardımcısı Abdullah Yılmaz’ın yanı sıra meclis üyeleri, daire müdürleri ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrasında Çocuk Haklarının anlatıldığı slayt gösterisi sunuldu.

KARTEPE’DE KADIN VE ÇOCUK OLMAK AYRICALIK

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri tarafından sahnelenen çocuk hakları oratoryosu büyük beğeni topladı. Kürsüye gelen Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Yılmaz “Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in sizlere selamlarını iletiyorum. Kendisi burada olmayı çok istedi. Kartepe’de göreve gelirken kadın ve çocuk olmak ayrıcalık demiştik. Bunu sağlamak içinde bir çok proje hayata geçirilmiştir. Projelerimizde kadın ve çocuk faktörüne çok özen gösterilmektedir. Kadın ve çocuk ailenin, ailede toplumun temelini oluşturur. Kartepemizde kadın ve çocuk olmanın farkı her zaman hissedilecektir” ifadelerini kullandı.

FİLM İZLEDİLER
Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri tarafından oluşturulan çocuk korosuna Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Yılmaz ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Çocuk korosu sonrasında programa katılanlara çocuk filmi izletildi. Çocuklara film esnasında patlamış mısır ve içecek ikramı yapıldı.
Bu haber 2859 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yaşama tutunamadı

Yaşama tutunamadı

İsmail Atakan,hayatını kaybetti

Kuşkan ailesinin mutlu günü

Kuşkan ailesinin mutlu günü

.

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Usta şef Naif Bagi, Bilge Şehir Kocaeli kitabında yer alan tarifleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Branşı usta öğreticilerine anlatıyor

İşte basura iyi gelen 5 yiyecek

İşte basura iyi gelen 5 yiyecek

.

Cankurtaranlar bu hafta 109 kişiyi kurtardılar

Cankurtaranlar bu hafta 109 kişiyi kurtardılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi KOSKEM cankurtaranları Kocaeli sahillerinde pek çok boğulma vakasına müdahale ettiler.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET