28 Mayıs 2018 Pazartesi 06:25
 
  • 4,708 TL

  • 5,511 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE'DE ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

Kartepe'de çocuk hakları günü
21 Kasım 2017 Salı 17:19

Kartepe Belediyesi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle özel bir etkinlik düzenledi.

Kartepe Belediyesi, Bilgi Evleri tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle etkinlik düzenledi. Düzenlenen programa Kartepe Belediye Başkanı Yardımcısı Abdullah Yılmaz’ın yanı sıra meclis üyeleri, daire müdürleri ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrasında Çocuk Haklarının anlatıldığı slayt gösterisi sunuldu.

KARTEPE’DE KADIN VE ÇOCUK OLMAK AYRICALIK

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri tarafından sahnelenen çocuk hakları oratoryosu büyük beğeni topladı. Kürsüye gelen Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Yılmaz “Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in sizlere selamlarını iletiyorum. Kendisi burada olmayı çok istedi. Kartepe’de göreve gelirken kadın ve çocuk olmak ayrıcalık demiştik. Bunu sağlamak içinde bir çok proje hayata geçirilmiştir. Projelerimizde kadın ve çocuk faktörüne çok özen gösterilmektedir. Kadın ve çocuk ailenin, ailede toplumun temelini oluşturur. Kartepemizde kadın ve çocuk olmanın farkı her zaman hissedilecektir” ifadelerini kullandı.

FİLM İZLEDİLER
Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri tarafından oluşturulan çocuk korosuna Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Yılmaz ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Çocuk korosu sonrasında programa katılanlara çocuk filmi izletildi. Çocuklara film esnasında patlamış mısır ve içecek ikramı yapıldı.
Bu haber 2575 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkiye Kadın Meclisleri Kocaeli Örgütü kuruldu !

Türkiye Kadın Meclisleri Kocaeli Örgütü kuruldu !

Türkiye’de kadına yönelik şiddet, istismar, taciz, tecavüz ve cinayetleri engellemek üzere kurulan ‘Kadın Meclisleri’, çalışmalarıyla farkındalık yaratmaya, kadınların sesi olmaya devam ediyor.

Genç mühendisler mezuniyeti kutladı

Genç mühendisler mezuniyeti kutladı

.

SEDAŞ'tan ilk iftar yemeği

SEDAŞ'tan ilk iftar yemeği

SEDAŞ Ailesi Ramazan İftar Programlarının İlkini Sakarya’da Gerçekleştirdi.

Kursiyerlerin eserleri göz kamaştırdı

Kursiyerlerin eserleri göz kamaştırdı

İzmit Belediyesi ile Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğindeki İZMEK kursiyerlerinin yıl sonu sergilerindeki el emeği göz nuru eserler göz kamaştırıyor

Derince Lisesi Mezunları Pilav Günü’nde Buluşuyor

Derince Lisesi Mezunları Pilav Günü’nde Buluşuyor

Derince Lisesi Mezunları Derneği’nin bu yıl 9’ncusunu düzenleyeceği “Pilav Günü” etkinliği 12 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek

Anne Oteli geliyor

Anne Oteli geliyor

Kocaeli Anneleri 14 Mayıs Pazartesi günü “Anne Oteli” için kahvaltıda bir araya geliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET