18 Aralık 2017 Pazartesi 04:29
 
  • 3,861 TL

  • 4,536 TL

  • 156,27 TL

  • 109.330

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE'DE ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

Kartepe'de çocuk hakları günü
21 Kasım 2017 Salı 17:19

Kartepe Belediyesi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle özel bir etkinlik düzenledi.

Kartepe Belediyesi, Bilgi Evleri tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü münasebetiyle etkinlik düzenledi. Düzenlenen programa Kartepe Belediye Başkanı Yardımcısı Abdullah Yılmaz’ın yanı sıra meclis üyeleri, daire müdürleri ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrasında Çocuk Haklarının anlatıldığı slayt gösterisi sunuldu.

KARTEPE’DE KADIN VE ÇOCUK OLMAK AYRICALIK

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri tarafından sahnelenen çocuk hakları oratoryosu büyük beğeni topladı. Kürsüye gelen Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Yılmaz “Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in sizlere selamlarını iletiyorum. Kendisi burada olmayı çok istedi. Kartepe’de göreve gelirken kadın ve çocuk olmak ayrıcalık demiştik. Bunu sağlamak içinde bir çok proje hayata geçirilmiştir. Projelerimizde kadın ve çocuk faktörüne çok özen gösterilmektedir. Kadın ve çocuk ailenin, ailede toplumun temelini oluşturur. Kartepemizde kadın ve çocuk olmanın farkı her zaman hissedilecektir” ifadelerini kullandı.

FİLM İZLEDİLER
Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri tarafından oluşturulan çocuk korosuna Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Yılmaz ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Çocuk korosu sonrasında programa katılanlara çocuk filmi izletildi. Çocuklara film esnasında patlamış mısır ve içecek ikramı yapıldı.
Bu haber 566 defa okundu

DİĞER HABERLER

O’ nun adı Musa Çakmak…

O’ nun adı Musa Çakmak…

Takım Elbiseye can veren adam

Dünyada bu kadar kolay hukukçu yetişmiyor

Dünyada bu kadar kolay hukukçu yetişmiyor

Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe İle Hukuk Sistemi Üzerine…

Ben Eylem ben bu rolü oynarım

Ben Eylem ben bu rolü oynarım

Eylem Tanrıver kendi hikayesini anlattı

Salep...

Salep...

KIŞIN EN SOĞUK AYLARINDA NİSAN SÖZLERİ FISILDAMAK İÇİN...

Ünlü sanatçı Selami Şahin Down Cafe'de

Ünlü sanatçı Selami Şahin Down Cafe'de

İzmit Belediyesi’nin geçtiğimiz Temmuz ayında Belsa B Blok girişinde açtığı Down Kafe ünlülerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET