25 Eylül 2018 Salı 23:08
 
  • 6,160 TL

  • 7,253 TL

  • 239,71 TL

  • 99.292

Öncekiler Sonrakiler

MİTİNG GİBİ DÜĞÜN MERASİMİ

Miting gibi düğün merasimi
18 Nisan 2018 Çarşamba 11:23

Saadet Partisi Kocaeli Gençlik Kolları Latif Gökhan Durtaş hafta sonu Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi.

Ezgiler ve dualar eşliğinde, adeta miting havasında geçen Düğün merasimine Saadet Partisi Başkan Yardımcıları Mesut Doğan, Sinan Ejderoğlu, Gençlik Kolları Genel Başkanı Salih Akyüz, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Recep Sarıdoğan, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, İl yönetimi kurulu üyeleri, İl Genlik Kolları Teşkilatı İlçe Başkanları ve STK Temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.


Düğün merasiminde konuşan Saadet Partisi Genel Bakan Yardımcısı Mesut Doğan, Cenab-ı Hakk’ın lütfuyla genç çiftimiz bugün bir araya gelerek, hayırlı bir adım atıyorlar. İnşallah onlardan gelecek nesiller İslam davası yolunda hayırlı hizmetler yapacaklardır. Yüce Mevla’m hepimizi istikamet kaim ve daim eylesin inşallah’’ İfadelerini kullandı.


Bu haber 1131 defa okundu

DİĞER HABERLER

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

.

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Usta şef Naif Bagi, Bilge Şehir Kocaeli kitabında yer alan tarifleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Branşı usta öğreticilerine anlatıyor

Cankurtaranlar bu hafta 109 kişiyi kurtardılar

Cankurtaranlar bu hafta 109 kişiyi kurtardılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi KOSKEM cankurtaranları Kocaeli sahillerinde pek çok boğulma vakasına müdahale ettiler.

Kartepe’de mutluluğun resmi

Kartepe’de mutluluğun resmi

Kartepe’de ikamet eden Suriyeli Sabah Mahmud Hasan ve ailesi Kurban Bayramı’nda Alo Evlat Hattı ekibi tarafından misafir edildi.

Engelli Meclisi'nden 'Mehtap'a doğru

Engelli Meclisi'nden 'Mehtap'a doğru

Engelliler ve ailelerinin sosyal hayata katılımları çalışmaları kapsamında dün akşam yaklaşık 400 kişiyi bir araya getiren İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi, Mehtap Turu etkinliği düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET