22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:21
 
Öncekiler Sonrakiler

PARKLAR ÇİÇEK AÇIYOR

Parklar çiçek açıyor
18 Temmuz 2018 Çarşamba 09:41

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde bulunan parklarda çiçek dikimine başladı.

 Çiçeklerin dikilmesi sonrasında Kartepe ayrı bir güzelliğe kavuşacak. Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde yaz çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte çalışmalarına hız veren belediye ekipleri özellikle ilçe genelinde Kartepelilerin yoğun olarak kullandığı parklarda düzenleme ve peyzaj işlerine devam ediyor.

Ayrı bir güzellik
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Maşukiye Çiftlik Mahallesi’nde yapımına başlanan Çiftlik Çocuk Parkı’nda peyzaj ekipleri tarafından çiçek dikimine başlanıldı. İlçe genelinde bulunan bütün parklarda çiçeklendirme işlemleri devam ederken, Kartepe’nin doğal güzelliklerini pekiştiren ayrı bir güzellik ortaya çıkacak.

“Halkımız en güzeline layıktır”
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Genç bir ilçe olan Kartepemizde parklarımıza ayrı bir önem veriyoruz. İlçemizin güzelliklerini yansıtan parklarımız hemşehrilerimizin rahatça kullanabilecekleri şekilde hazırlanmaktadır. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte hizmet vitesini arttırdık. Hemşehrilerimiz herşeyin en güzeline layıktır. Yaptığımız hizmetlerin takdir görmesi bizleri ayrıca memnun etmektedir” ifadelerini kullandı.   

 
Bu haber 986 defa okundu

DİĞER HABERLER

Polis memuru silahı şakağına dayadı...

Polis memuru silahı şakağına dayadı...

.

Yaşama tutunamadı

Yaşama tutunamadı

İsmail Atakan,hayatını kaybetti

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

.

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Usta şef Naif Bagi, Bilge Şehir Kocaeli kitabında yer alan tarifleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Branşı usta öğreticilerine anlatıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ