24 Mayıs 2019 Cuma 07:11
 
Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ'DEN ANLAMLI ZİYARET

Üzülmez'den anlamlı ziyaret
11 Haziran 2018 Pazartesi 11:16

.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ramazan Ayı münasebetiyle KEREM tarafından düzenlenen etkinliğe katılarak engelli çocuklarla bir araya geldi.


Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İstasyon Mahallesi’nde bulunan Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni (KEREM) ziyaret etti. 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle KEREM tarafından düzenlenen Ramazan etkinliğine katılan Başkan Üzülmez, çocuklarla keyifli bir gün geçirdi. 

ÜZÜLMEZ’DEN SOSYAL SORUMLULUK
Başkan Hüseyin Üzülmez sosyal belediyecilik anlayışıyla sosyal sorumluluk hizmetlerini toplumun her kesimiyle buluşturmaya devam ediyor. Kartepe’de hizmet veren rehabilitasyon merkezi öğrencilerini ziyaret eden Başkan Üzülmez, engelli çocuklarla güzel bir gün geçirirken gölge oyunu gösterisine de eşlik etti.

ATLA TERAPİ MERKEZİ
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “KEREM tarafından düzenlenen Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında engelli çocuklarımızla bir araya geldik. Çocuklarımızın hepsi özeldir. Burada engelli çocuklarımıza gereken destek ve hizmet verilmektedir. Bizlerde sosyal belediyeciliğin gereği olarak çocuklarımıza en iyi şekilde hizmet edilmesi noktasında gereken desteği veriyoruz. Engelli çocuklarımızın eğitimlerine katkı veren bir çok projemizi hayata geçirdik. Bu projelerden en önemlisi Atla Terapi Merkezi’dir. Bu merkezimizde engelli çocuklarımıza atla terapi uygulamaları kısmen başlamıştır. Sadece Kocaeli değil, çevre illerden de engelli çocuklarımız faydalanacaktır” ifadelerini kullandı. 


Bu haber 909 defa okundu

DİĞER HABERLER

Polis memuru silahı şakağına dayadı...

Polis memuru silahı şakağına dayadı...

.

Yaşama tutunamadı

Yaşama tutunamadı

İsmail Atakan,hayatını kaybetti

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

MEB'den öğrenciler için yeni düzenleme

.

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Usta şef Naif Bagi, Bilge Şehir Kocaeli kitabında yer alan tarifleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Branşı usta öğreticilerine anlatıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ