18 Ağustos 2018 Cumartesi 01:46
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

ÜZÜLMEZ'DEN ANLAMLI ZİYARET

Üzülmez'den anlamlı ziyaret
11 Haziran 2018 Pazartesi 11:16

.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ramazan Ayı münasebetiyle KEREM tarafından düzenlenen etkinliğe katılarak engelli çocuklarla bir araya geldi.


Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İstasyon Mahallesi’nde bulunan Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni (KEREM) ziyaret etti. 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle KEREM tarafından düzenlenen Ramazan etkinliğine katılan Başkan Üzülmez, çocuklarla keyifli bir gün geçirdi. 

ÜZÜLMEZ’DEN SOSYAL SORUMLULUK
Başkan Hüseyin Üzülmez sosyal belediyecilik anlayışıyla sosyal sorumluluk hizmetlerini toplumun her kesimiyle buluşturmaya devam ediyor. Kartepe’de hizmet veren rehabilitasyon merkezi öğrencilerini ziyaret eden Başkan Üzülmez, engelli çocuklarla güzel bir gün geçirirken gölge oyunu gösterisine de eşlik etti.

ATLA TERAPİ MERKEZİ
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “KEREM tarafından düzenlenen Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında engelli çocuklarımızla bir araya geldik. Çocuklarımızın hepsi özeldir. Burada engelli çocuklarımıza gereken destek ve hizmet verilmektedir. Bizlerde sosyal belediyeciliğin gereği olarak çocuklarımıza en iyi şekilde hizmet edilmesi noktasında gereken desteği veriyoruz. Engelli çocuklarımızın eğitimlerine katkı veren bir çok projemizi hayata geçirdik. Bu projelerden en önemlisi Atla Terapi Merkezi’dir. Bu merkezimizde engelli çocuklarımıza atla terapi uygulamaları kısmen başlamıştır. Sadece Kocaeli değil, çevre illerden de engelli çocuklarımız faydalanacaktır” ifadelerini kullandı. 


Bu haber 762 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mezarları başında anıldılar

Mezarları başında anıldılar

17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin merkez üssü Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, depremde ölen vatandaşların mezarları ziyaret edildi, dualar okundu.

Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı sona erdi

Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı sona erdi

Birçok bilimsel bilginin paylaşıldığı 5. Uluslararası Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı yoğun ilgi gördü

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Başiskele Belediyesi, Kurban Bayramı nedeniyle halkın rahat bir tatil geçirip, bayram ziyaretlerini yapabilmeleri için ilgili birimleri ile görev başında olacak.

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokak yıkamalarını gece gündüz sürdürüyor.

Acı kayıp

Acı kayıp

.

Arabistan uyruklu baba dehşeti

Arabistan uyruklu baba dehşeti

Suudi Arabistan uyruklu şahıs, yol ortasında çocuğunu dövdü.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ