17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:54
 
Öncekiler Sonrakiler

VATANDAŞLARLA BULUŞUYORUZ

Vatandaşlarla buluşuyoruz
28 Temmuz 2018 Cumartesi 23:00

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara hizmetlerini sürdürürken, onlardan gelen istek ve temennileri yerinde tespit için, her hafta Cuma günleri 19 köye üst düzey yöneticilerin katıldığı ziyaretler yapıyor.

Büyükşehir yöneticileri vatandaşların, talep ve temennilerini yerinde tespit etmek için her hafta köyleri ziyaret ediyor

Her hafta 19 grupla 19 köye Cuma akşamları ziyarete giden Büyükşehir yöneticileri, vatandaşların yaşadığı bölgelerdeki isteklerini ilk ağızdan kayda alıyor. Muhtarların da bulunduğu buluşmalarda vatandaşlardan gelen talepler zaman kaybetmeden çözüme kavuşturulması için yetkili birime iletiliyor.
 
İlk ağızdan dinleniyor
Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’de yaşayan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir yöneticileri, vatandaşların bu hizmetlerden daha kapsamlı faydalanmalarını ve olası sorunların vatandaşların ağzından dinlenerek çözüme kavuşmasını sağlamak için ziyaretler yapıyor. Vatandaşların kapılarına kadar gidilerek yapılan buluşmalarda hem hizmetler anlatılıyor hem de vatandaşlarla sohbet ediliyor.
 
Her cuma 19 köy
Her Cuma yapılan ziyaretler 19 farklı köyde gerçekleştiriliyor. Vatandaşlardan gelen talepler Büyükşehir Belediyesi yöneticileri tarafından şahıs belirtilerek sisteme göre kayda geçiriliyor. Vatandaşlara şahsen ulaşılarak yapılan bu veriler gerekli birime ulaştırıldıktan sonra sorumlu yetkili bizzat vatandaşa ulaşarak sonuçları paylaşılıyor. Kocaeli’deki tüm köylerde yapılacak vatandaş buluşmaları periyodik olarak devam edecek.
 
Ramazan ayında başlamıştı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından yürütülen ziyaretler Ramazan Ayı’nda start almıştı. Temenni ve taleplerin Büyükşehir Belediyesi yöneticileri tarafından dinlendiği Teravih Namazı sonrası gerçekleşen buluşmalar, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanmıştı.

Bu haber 4502 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yaşama tutunamadı

Yaşama tutunamadı

İsmail Atakan,hayatını kaybetti

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Kocaeli’nin mutfak zenginliği KO-MEK ile sofralara taşınacak

Usta şef Naif Bagi, Bilge Şehir Kocaeli kitabında yer alan tarifleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri Branşı usta öğreticilerine anlatıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ