16 Ağustos 2018 Perşembe 16:49
 
  • 5,813 TL

  • 6,630 TL

  • 216,71 TL

  • 88.697

Öncekiler Sonrakiler

VATANDAŞLARLA BULUŞUYORUZ

Vatandaşlarla buluşuyoruz
28 Temmuz 2018 Cumartesi 23:00

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara hizmetlerini sürdürürken, onlardan gelen istek ve temennileri yerinde tespit için, her hafta Cuma günleri 19 köye üst düzey yöneticilerin katıldığı ziyaretler yapıyor.

Büyükşehir yöneticileri vatandaşların, talep ve temennilerini yerinde tespit etmek için her hafta köyleri ziyaret ediyor

Her hafta 19 grupla 19 köye Cuma akşamları ziyarete giden Büyükşehir yöneticileri, vatandaşların yaşadığı bölgelerdeki isteklerini ilk ağızdan kayda alıyor. Muhtarların da bulunduğu buluşmalarda vatandaşlardan gelen talepler zaman kaybetmeden çözüme kavuşturulması için yetkili birime iletiliyor.
 
İlk ağızdan dinleniyor
Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’de yaşayan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir yöneticileri, vatandaşların bu hizmetlerden daha kapsamlı faydalanmalarını ve olası sorunların vatandaşların ağzından dinlenerek çözüme kavuşmasını sağlamak için ziyaretler yapıyor. Vatandaşların kapılarına kadar gidilerek yapılan buluşmalarda hem hizmetler anlatılıyor hem de vatandaşlarla sohbet ediliyor.
 
Her cuma 19 köy
Her Cuma yapılan ziyaretler 19 farklı köyde gerçekleştiriliyor. Vatandaşlardan gelen talepler Büyükşehir Belediyesi yöneticileri tarafından şahıs belirtilerek sisteme göre kayda geçiriliyor. Vatandaşlara şahsen ulaşılarak yapılan bu veriler gerekli birime ulaştırıldıktan sonra sorumlu yetkili bizzat vatandaşa ulaşarak sonuçları paylaşılıyor. Kocaeli’deki tüm köylerde yapılacak vatandaş buluşmaları periyodik olarak devam edecek.
 
Ramazan ayında başlamıştı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından yürütülen ziyaretler Ramazan Ayı’nda start almıştı. Temenni ve taleplerin Büyükşehir Belediyesi yöneticileri tarafından dinlendiği Teravih Namazı sonrası gerçekleşen buluşmalar, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanmıştı.

Bu haber 447 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Kurban Bayramı İçin Tedbirler Alındı

Başiskele Belediyesi, Kurban Bayramı nedeniyle halkın rahat bir tatil geçirip, bayram ziyaretlerini yapabilmeleri için ilgili birimleri ile görev başında olacak.

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

Cadde ve sokaklar pırıl pırıl

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokak yıkamalarını gece gündüz sürdürüyor.

Arabistan uyruklu baba dehşeti

Arabistan uyruklu baba dehşeti

Suudi Arabistan uyruklu şahıs, yol ortasında çocuğunu dövdü.

TÜİK, bağımlılık istatistiklerini açıkladı

TÜİK, bağımlılık istatistiklerini açıkladı

.

Belediye çalışanlarına kişilik analizi eğitimi

Belediye çalışanlarına kişilik analizi eğitimi

İzmit Belediyesi’ndeki hizmet içi eğitimleri devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ