01 Haziran 2020 Pazartesi 01:40

DOĞAN GİTTİ, BAHAR GELDİ..!

15 Nisan 2019 Pazartesi 20:02

31 Mart seçiminin ardından 15 günlük gecikme ile Fatma Kaplan Hürriyet bugün mazbatasını aldı ve ardından İzmit Belediye Başşkanı olarak görevini eski başkan Nevzat Doğan'dan teslim aldı.


AK Parti'nin aykırı belediye başkanı Nevzat Doğan, 31 Mart seçimleri öncesi İzmit Belediye Başkanlığına veda ederek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına müracaat etmiş ancak AK Parti Tahir büyükakın'ı aday göstermişti. AK Parti'nin sıra dışı belediye başkanı Nevzat Doğan bugün, millet ittifakı adayı Hürriyet'e görevi teslim ederken yeniden medya ya haber oldu. Doğan'ın başkan olarak görev yaptığı dönemde makam odasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dönemin başbakanı Binali Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunduğu kareler haber servsilerinde basına servis edilirken bugün görev devir tesliminde arka fonda Tayyip Erdoğan ve Binali Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunmaması kamuoyunun dikkatinden kaçmadı.

 

 

KİM KALDIRDI?


İzmit Belediye başkanlığı görev devir tesliminde kamuoyuna yansıyan fotoğraf karelerinde arka planda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resminin bulunmaması her iki parti yetkilileri tarafından da farklı yorumlandı.Ancak ortada bir gerçek var ki...

Tayyip gitti,

Atatürk tek kaldı.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ