23 Mart 2019 Cumartesi 04:19
 
Öncekiler Sonrakiler

BİZ KAHRAMAN ARAMIYORUZ

16 Temmuz 2018 Pazartesi 23:56

Merhaba değerli okurlar.


Nacizane artık ben de yazacağım ama ben olaya gazeteci gözüyle değil, sokakta yaşayan bir taraftar bir grubunun başkanı olarak burada sporseverlerle buluşacağım.


Kocaeli Gazete’nin İmtiyaz Sahibi olan Ahmet Yavuz abime beni de gazetenin bir üyesi olarak gördüğü için teşekkür ederim.


Yanlış olursa affola…

Artık heyecanla bekliyoruz.


Yıllardır süre gelen transfer yasağıyla üzülen taraftar artık açıklamayı büyük bir heyecanla bekliyor. Son üç aydır yasakla yatan - kalkan camia, şehir bunun artık nihayete ulaşmasını bekliyor.


Bu camia buna inanmaktan bile mutlu… 


Bu doğrultuda yapılacak olan açıklama ne olursa olsun, biz son hamlemizle gereğini şehir olarak yapacağımızdan, taraftarlığın hakkını vereceğimizden kimse şüphe duymasın.


Bizim kahramanlık yapmak gibi bir düşüncemiz yok ama kimse de kalkıp, ‘Biz kahramanlık yapacağız’ demesin.

Buna kimse inanmıyor. Bu takım, bu şehir şampiyonluğa bu sene inanıyor. İnanmayanı aramıza sokmayız, karşımıza alırız. Artık ne sabrımız, ne tahammülümüz ne de enerjimiz kaldı.


 Herkes taşın altına elini soksun. Biz zaten taşın altındayız, nefes alıp veriyoruz. Siz de bu taşın altında olun yoksa dayanacak gücümüz yok. Biz ezilirsek, bu şehir ezilir haberiniz olsun

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ