22 Ocak 2020 Çarşamba 12:32

İMZAMI ATARIM

04 Nisan 2017 Salı 23:48

Aşağıda uzun yıllardır tanıdığım beraber bir çok maç seyrettiğim İbrahim Uçar kardeşimin sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım var.

Gerçekten çok güzel şeylere değinmiş.

 

Ben onun bu yazdıklarının altına imzamı atarım;


İşte o açıklama:


Seneler önce bizim yaş grubunda olanlar ve bizden büyük abiler ile önce ÇILGINLAR sonra da HODRİMEYDAN içinde bulunmanın gururunu taşıyan birisiyim.
Bu yüzden İbrahim Uçar kardeşimin
89 yılından bu yana hodrimeydan grubu ve yönetimi içinde oldum. Hodrimeydan grubunu kuranlar vardır. Kurucularıda bellidir. Buyuklerimiz abimiz ve kardeşlerimizdir.  Evet KOCAELİSPOR taraftarıyımdır.  Ama ben bildim bileli HODRİMEYDAN grubundan başka yerde takınmadım.
Benim için hodrimeydan demek KOCAELİSPOR demektir. KOCAELİSPOR demek HODRİMEYDAN demektir. Bunu yıllardım her platformda savunmuşumdur. Benim için HODRİMEYDAN yeri başkadır.
89 yılında kurulan logosunu bile dun gibi hatırlıyorum iki el sıkışmış şekli idi. Daha sonra kostad ve daha sonra hodrimeydan taraftar derneğin yönetimde hepsinde oldum. Tüm tribün liderlerinin yaninda oldum. HODRİMEYDAN grubu özel bir yeri vardır bende.
Gel gelelim son olan olaydan dolayı cok sevdiğim birini kaybedince tribün ve futboldan soğudum.  KOCAELİSPOR sevgisi hep var olcak bende bitmeyecek.
HODRİMEYDAN ismi her zaman var olcak biz olsakta olmasak ta.
Yanlız tüm yazılanları okudum. Çok  acımasız olanlar oldu.
Özgür taşkıran son 4 yılda bu tribunlere cok şey kattı.  Herkesin hatası olur.  Ama bir gerçek var özgür taşkıran bu tribünlerde hayatını verdi. Acısı var ,bu acı benede aynı.
Herkes birbirine saygılı olsun yeter.
Serhat boz geri gelmiyecek ama onun adını hep yaşatmaya birbirinize söz verin. Ant için.
SaygılarYAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ