06 Nisan 2020 Pazartesi 05:36

KUDÜS MESELESİNE KESİN ÇÖZÜM !

26 Temmuz 2017 Çarşamba 10:30

İlk kıblemiz Mescid-i Aksa ‘mı EVET ,  kutsal ‘mı EVET , Kutsal topraklarda Müslümanlara eziyet varmı EVET , Müslümanlar Mesdid-i Aksa’da gönüllerince ibadet yapabiliyorlarmı HAYIR , güven içerisinde yaşayabiliyorlarmı, HAYIR


Ankara , Adana , İzmir , Çanakkale , Hatay , Bursa , Kırklareli ve İstanbulda yaklaşık 36 sinagog varmı EVET , yaklaşık 17.000 yahudi varmı? EVET

Yahudiler bu sinagoglarda gönüllerince ibadet yapabiliyorlarmı EVET, güven içerisinde yaşayabiliyorlarmı EVET

Arabistan , suriye , ırak , mısır , kuveyt , ürdün , lübnan başta olmak üzere , aşağı yukarı 57 müslüman ülkenin tamamında ortalama 1.000.000 yahudi varmı EVET, güven içerisinde yaşayıp , ticaret yapıp , müreffeh bir hayat sürüp , gönüllerince ibadet yapabiliyorlarmı EVET


Sizce bu işte bir terslik yokmu ! , EVET bu işte büyük bir terslik var.
Peki çare ne ? çare sarıgül deyip sıyrılamayız !
Cuma namazı sonrası yaptığımız protestolar , maslahatgüzarı büyük elçiyi dış işlerine çağırıp uyarmakla çözüm bulsaydık , şimdiye dek çoktan bulurduk  , nitekim 50 yıldır her türlü insani ve demokratik yolu denedik , ne filistin ve kudüste akan Müslüman kanı durdu , nede ibadethane’lerimize yapılan saygısızlık sona erdi.
Ey Müslümanlar zor durumdayız yetişin ! diye yardım istiyorlar mı EVET
Kime diyorlar ! tabiki biz Türklere diyorlar , Filistinli çocuk Mescid-i Aksa’ya gizlice çıkıp hangi ülkenin bayrağını açıyor !
TÜRK BAYRAĞI açıyor !
On dönüm bostan yan gel yat osman , islam dünyası harap ye iç yat arap , şeklinde ömür tüketen vahabiler’in zaten işi başından aşkın , dindaşları soydaşları yemen ve katarı halletmekle meşguller !
Kudüs’den yükselen Ey Müslümanlar sözünün muhatabı biziz !
Hani bizde ecdadımızla gurur duyuyoruz ya , ecdadımız zamanında şöyle etmiş böyle etmiş küffara aman vermemiş deyip kabarıyoruz ya !
Ecdat böyle bir durumda ne yapardı biliyormusunuz !
Ya ! ,  Allah ya size verir ya bize deyip israile topyekün savaş açar sancağını Kudüs’e dikerdi .
Ya ! , Mescid-i Aksa ve Kudüs’e Kıbrısa yaptığımız gibi , Türk Barış Gücü adı altında askeri birlik yollayıp Kudüs’ün ve Mescid-i Aksa’nın güvenliğini sağlardı.
Ya da ! , bir elleri yağda bir elleri balda yaşayan kazandıkları paraları İsrail diasporasına yollayan ve bu sayede dünya üzerinde güç dengesi kuran Siyonist yahudilerin alayının kulağını kıp kırmızı edene kadar çeker , ticaretlerini huzurlarını düzenlerini bozardı !
Türk Milletinin Gayri Müslimlere gösterdiği hoş görüden bahsederek lütfen kuru eleştiri moduna girmeyin , aynı ülkede sadece ve sadece siyasi görüş farkımız olmasına rağmen birbirimizi hoş görüp tahammül etmiyoruz kıyamet kopmuyorda , Mescid-i Aksaya sahip çıkıyoruz diyemi kopacak !
Kopuyorsada kopsun , Türk Milleti dünyaya siyaset ticaret yapmaya park aveme kentsel dönüşüm yapmaya mülakattan 90 alayım hayatım kurtulsun işe girince muhafazakar bir müteahhitten krediyle ev alır taksit taksit yaşarım demeye gelmedi, Türk Milleti Dünyaya “iz bırakmaya geldi” aleme nizam vermeye geldi , birbirine güç göstermeye değil , İslamı tebliğ etmeye geldi.
Bırakacaksak kalıcı iz bırakalım , iz derin olsun ki heryerden gözüksün !
Hatırlarmısınız ! rahmetli Kemal Sunalın filminde , meteryalist bir amca “Allah’ın verdiği nefesi boşa harcamayalım” diyordu , aynen öyle , amca doğru bir amca değildi ama sözü doğruydu ! , nefesimizi kürsülerde boşa harcamayalım.
Bunların derdi Kudüs’ü başkent yapmak , Bunların derdi Mescid-i Aksa’ya Müslüman sokmamak !
Allah rahmet eylesin , Necmettin Erbakan hoca olsaydı İsrail bu kadar fütürsuzlaşamazdı !
Hani derler ya ! Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir , tekdir ile uslanmayanlara artık mecburen başka yöntem uygulamak gerekir !
Başka çare bırakmadılar ! , Başka çare ‘de yok zaten !
Çarşamba Günümüzde Mübarek Olsun İnşallah , selam ve dua ile.
çözüm kolay

yaşar
26 Temmuz 2017 Çarşamba 12:05

türkiyedeki ve bütün gerçek müslüman ülkelerdeki sinagoklar ibadete kesinlkle kapatılmalıdır.görsünler anyayı konyayı

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ