bil anakolej
03 Temmuz 2020 Cuma 20:51

ŞU YALNIZ TÜRKLER...

15 Mart 2017 Çarşamba 09:38

Ya biz , ya onlar dediğimiz halde , sözde müttefikimiz amerika terör örgütüyle olan bağını ve desteğini kesmedi.


Amerikadan sonra ruslarda suriye topraklarında yaktıkları ateşin başında törör örgütü militanları ile votka içip halay çektiler.


Düşün ki pyd denen örgüt bozuntusu menbiçte özerklik ilan etti.


Rusya , Amerika , iran ve esat pyd denen pkk uzantısıyla birlikte hareket ediyor.


Ya Türk Ordusu !
Türk Ordusu yanlız , Türkiye yalnız.
Irakta her türlü dolap bize rağmen dönüyor

Şiilerin arkasında iran ve rusya , barzanili kürdistanın arkasında Amerika var.


Ya Musul Ya Kerkük !
Musul Kerkük yanlız , Türkiye yanlız.

İşid yıllardır en kanlı savaşların içerisinde , hala bitip tükenmediler, terör faaliyetlerine aralıksız devam ediyorlar , silah buluyorlar , para buluyorlar , adam buluyorlar.


Ya Türkmenler !
Türkmenler yalnız , Türkiye yanlız
Almanya Hollanda teröristlere sahip çıkıp Türkiye Cumhuriyeti Devletini temsil eden siyasetçilerimize kapılarını kapatıyor.

Fransa destekliyor , Belçika destekliyor , 26 ab üyesi ülkenin hepsi destekliyor.


Ya 6 milyon gurbetçi !
Gurbetçiler yalnız , Türkiye yanlız.

Fetullah gülen denen örgüt başı amerikada elini kolunu sallayarak dolaşıyor , diplomatik yolların tamamını denediğimiz halde İslam Dinini dünya çapında rezil eden , ülkemizdeki huzuru alt üst eden bu hain halen daha faaliyetlerine devam ediyor.


Ya Samimi Müslümanlar !
Müslümanlar yalnız , Türkiye yalnız

Herhangi bir arap ülkesinden de destek görebiliyormuyuz ? HAYIR !


Şaşırdıkmı ? şaşırmadık.


Hani diyoruz ya “Türkün Türkten Başka Dostu Yoktur” diye , boş laf değil , bilmeyende öğreniyor zamanla Türk Olduğunu sen unutsanda düşmanın unutmaz demiş , bilge lider Ebulfeyz Elçibey.


Peki Türkiyede durum nasıl ?

Siyasi ifade ile Yüzde elli diye tabir edilen vatandaşlarımızın , mahalle başkanıda güçlü , ilçe başkanıda güçlü , belediye başkanıda  güçlü , dernek başkanıda güçlü , iş adamıda güçlü , sendika başkanıda güçlü , vekilide güçlü , bakanlarıda güçlü , hükümetide güçlü , lideride güçlü.


Ya biz ? biz Yalnız
Çok düşmanımız var ve bu coğrafya yalnız kalmaya gelmez !
Saygıdeğer  sahipli ve güçlü ak partililer , şayet bu dünya sadece bizim coğrafyadan ibaret olsaydı , herşey tamamdı , sorun yok biz böyle yaşamaya alıştık , ama unutmayın bizim nüfus 75 milyon dünya 7.5 milyar , yani dünya sadece sizden bizden ibaret değil , ve bizden sonra gelecek nesillerimiz olacak , bu dünyada yalnız ülke olmamak için evvela içeride kimsenin yalnız olmaması lazım , kimsenin kendini yalnız hissetmemesi lazım , sonuç olarak bu çıkmaz sokağa nasıl geldiysek çıkışı bulmak için de geldiğimiz bu yanlış yoldan geri dönmeliyiz.
Referandum değil , referandumun ertesi günü hepimiz için çok önemli , yanlızlık kader değil , güçlü Türkiye ancak birlik beraberlik ile tüm bunlarda “herkese” adalet , “herkese” kalkınma imkanı ile mümkün olur.
Bir ve bütün olduğumuza önce kendimiz inanmalı , sonra tüm dünyaya göstermeliyiz.
Selam ve dua ileYAZARIN DİĞER YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ